Gminne derby dla Lotnika

„Złoty” gol zdobyty uderzeniem piłki głową przez Damiana Górgula w 62. minucie po akcji zespołowej i dokładnym dośrodkowaniu od Filipa Pieńkowskiego z prawej strony boiska zadecydował o zwycięstwie jeżowskich „lotników” w gminnych derbach z Piastem Dziwiszów. To już szósta z rzędu wygrana podopiecznych trenera Marka Herberga w jeleniogórskiej klasie okręgowej.

Zdjęcia z tego meczu w galerii poniżej.

Piłkarze Leśnika Osiecznica rozgromili beniaminka z Gryfowa Śl. 5:0 (1:0). Trzy bramki strzelił Krzysztof Szymański, po jednej Dawid Górski i Przemysław Kotlarz.

W trzecim meczu niedzielnym 12. kolejki GKS Raciborowice prowadząc 2:0 do 60. minuty zremisował na własnym boisku z kamiennogórską Olimpią 2:2 (1:0). Gole zdobyli Adrianowie: Kulesza i Biały, dla przyjezdnych Marcin Masiel i Daniel Bocheński.