Hat-trick Gruzina w Przemkowie

Wysokie wyjazdowe zwycięstwo odnieśli w 12. kolejce rozgrywek IV ligi piłkarze KS Karkonosze Jelenia Góra. Biało – niebiescy pokonali Zamet Przemków 4:0 (3:0). Hat – tricka w tym meczu ustrzelił Gruzin Giorgi Gogolashvili.

Pojedynek w Przemkowie, z przedostatnim w tabeli Zametem, od początku przebiegał pod dyktando jeleniogórzan. Karkonosze wyszły na prowadzenie w 31 minucie po rzucie karnym, podyktowanym po faulu bramkarza gospodarzy na G. Gogolashvilim. Skutecznym egzekutorem jedenastki był Michał Piechuta. Tuż przed przerwą Karkonosze wyprowadziły kolejne dwa skuteczne ataki, wykończone przez Gruzina w 41 i 44 minucie.
Po zmianie stron biało – niebiescy kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Udokumentowaniem ich przewagi był gol, którego w 52 minucie zdobył ponownie G. Gogolashvili. Wygrana gości powinna być bardziej okazała jednak w końcówce Łukasz Kowalski, Michał Szramowiat i Robert Lekszycki w sytuacjach „sam na sam” przegrywali pojedynki z bramkarzem Zametu.

Zamet Przemków – KS Karkonosze Jelenia Góra 0:4 (0:3)
Bramki: Piechuta 31', Gogolashvili 41, 44, 52'.
Karkonosze: Dubiel, Cichoń, Wersocki, Siatrak, Firlej, Kuźniewski (75' Denis), Pytel, Poszelężny (60' Kowalski), Lekszycki (60' Szramowiat), Gogolashvili (70' Kozołubski), Piechuta.