IV liga: remis BKS-u w Strzegomiu

Czterech minut i odrobiny szczęścia zabrakło Bobrzanom do zwycięstwa nad AKS Strzegom

BKS Bobrzanie Bolesławiec mogli śmiało ze Strzegomia przywieźć trzy punkty. Niestety zabrakło szczęścia i – jak mówią w Bolesławcu – lepszego sędziowania. Pierwsza połowa poszła całkowicie po myśli gości. Do szatni schodzili z dwubramkową przewagą. Tuż po przerwie obrońca Bobrzan wybijał piłkę z własnego pola karnego i nabił sobie rękę. W takich sytuacjach sędziowie zwykle puszczają grę, tego dnia było inaczej: karny i strata bramki. BKS nie odpuszczał i dwa razy trafił do siatki bramki Strzegomia. Sędzia boczny dwa razy, wbrew protestom przyjezdnych, dopatrzył się spalonego i goli nie uznał. Korzystny wynik udało się dotrzymać do 86 minuty. BKS wywiózł ostatecznie ze Strzegomia jeden punkt.

Komplet wyników 26.kolejki IV ligi:

Nysa Zgorzelec – LZS Stary Śleszów 1:4 (1:3)

bramka dla Nysy – Daniel Piechno

Włókniarz Mirsk – Sokół Wielka Lipa 0:2 (0:0)

Olimpia Kowary – Orkan Szczedrzykowice 0:2 (0:0)

KS Polkowice – Granica Bogatynia 5:1 (2:0)

bramka dla Granicy – Krzesiński

GKS Kobierzyce – Chojnowianka Chojnów 8:0 (mecz przerwany po I połowie – goście zeszli z boiska)

AKS Strzegom – BKS Bobrzanie Bolesławiec 2:2 (0:2)

bramki dla BKS: Dudka, Wojciechowski

Widawa Bierutów – Miedź II Legnica 1:1

Zjednoczeni Żarów – Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:4