Jeleniogórscy strażacy pomagają podnieść się Bogatyni

Jeleniogórscy strażacy pomagają podnieść się Bogatyni

W odbudowywaniu Bogatyni oraz Zgorzelca pomagają jeleniogórscy strażacy. Od niedzieli jeździ tamtędy cysterna z wodą gospodarczą, a od poniedziałku funkcjonariusze starają się przywrócić dojazd i stanąć na nogi wielu mieszkańcom. Opanowana została już także sytuacja na Książęcej w Jeleniej Górze. Do wypompowania zostały jeszcze piwnice na Sowińskiego.

O normalnym życiu mieszkańcy w Bogatyni i okolic nie będą mogli mówić pewnie jeszcze miesiące jak nie lata. W przywracaniu łączności drogowej pomaga im od poniedziałku sześciu jeleniogórskich strażaków.

- Część z nich uczestniczy w sprzątaniu zniszczonych domostw – informował kpt. Andrzej Ciosk, rzecznik prasowy PSP w Jeleniej Górze.

Od niedzieli także teren Bogatyni i okolic zaopatrują w wodę gospodarczą nasi strażacy.
Z jej nadmiaru za to nadal mogą być niezadowoleni mieszkańcy ulicy Sowińskiego w Jeleniej Górze, gdzie podtopionych jest jeszcze kilka piwnic. Wczoraj udało się za to strażakom opróżnić piwnice przy Książęcej. Sprzyjał temu równomierny spadek poziomu wody. Dziś kolej przyszła na Sowińskiego.

Komentarze (4)

Some colleges here such as HELP University College, tie up with the London School of Economics for Bachelor proagrms, which is the best there is here. For the Master degree you can complete it in Singapore where LSE has a branch. +1Was this answer helpful?

Ma Pan absolutna racjkę, nie mamy społeczeństwa. W wbyaroch samorządiwych w Polsce uczestniczy od 20 do 35 proc. obywateli. Frekwencja w wbyaroch parlamentarnych należy doi najniższych w Europie. Biorąc pod uwagę skale problemf3w do załatwienia, jest tragicznie niska. Niemiec żyje w zorganizowanym państwie, teoretycznie więc nie musi iść na wybory, nie zawali się. My żyjemy w państwie w stanie rozsypki, zapaść cywilizacyjna Polski jest oczywistością. A teraz recepta. SNazywa sie jednomandatowe okręgi wyborcze. To system, ktf3ry buduje państwo od dołu, a nie od gf3ry - z Warszawki - i zachęca, nawet wymusza aktywność obywatelską. To państwo należące do ludzi i w yakim państwie są warunki do wykształcenia sie społeczeństwa obywatelskiego. Ten proces musi być oddolny, bo nie da się "zbudować" społeczeństwa obywatelskiego, mimo istnienia rf3znego rodzaju fundacji, ktf3re tym sie rzekomo zajmuja, a tak naprawdę przeżeraja publiczne pieniądze. Na stronie www.jow.pl są dostępne wszystkie informacje. To system polityczny, wyborczy w szcegf3lności, konstytuuje państwo i tworzy tkanke społeczną (JOW) lub ją niszczy (obecna ordynacja partyjnicka, wyłacznie dla gangsterf3w politycznych).

inaminor:我不是很清楚邏輯學, 不過我覺得數學上等價的敘述在數學上應該都可以算 ttloouagy, 比如 平面 三角形 和 內角和 180 度的 平面 多邊形 在數學上的內涵是完全相同的, 所以我們可以寫 平面 三角形 iff 內角和 180 度的 平面 多邊形 因此如果寫的嚴謹一點, 三角形的內角和是 180 度我認為可以當作 ttloouagy 你說的 定理可以告訴我們一些直覺上無法一眼看出的結果 是沒錯, 不過我之前學高等數學緒論的時候, 書裡面的主張是 ttloouagy 不見得是沒有意義的, 因為他可以幫助數學家更完整的了解概念 比如三角形 , 很明顯這個主張蘊含了主張 直不直覺並不是決定一個敘述是不是 ttloouagy 的 criterion

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.