Karkonosze: miłe złego początki

Bartosz Poszelężny strzelił gola tydzień temu, a także w niedzielę. Jego koledzy z Karkonoszy są jednak w słabszej formie.

Karkonosze Jelenia Góra przegrały wyjazdowy mecz z Piastem Wykroty. Spotkanie zaczęło się obiecująco dla biało-niebieskich, potem było gorzej. Niżej podajemy wyniki 17. kolejki IV ligi.

Jeleniogórzanie wyszli na prowadzenie po golu Bartosza Poszelężnego z rzutu karnego. Było to w 7. minucie spotkania. W 24. minucie po składnej akcji gospodarzy do wyrównania doprowadził Grzegorz Roman. W drugiej połowie drugiego i jak się okazało, zwycięskiego gola dla Piasta zdobył Sebastian Andruchów.

To druga przegrana biało-niebieskich na wiosnę. Jeleniogórzanie spadli na 10. miejsce w tabeli. Za tydzień podejmują u siebie trzeci w tabeli Apis Jędrzychowice (2 kwietnia, godz. 16., stadion przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze) i pewnie będą chcieli zrehabilitować się za nie najlepszy start na wiosnę.

Wyniki 17. kolejki IV ligi:
Piast Wykroty – Karkonosze Jelenia Góra 2:1 (1:1), bramki: Roman, Andruchów – Poszelężny
Włókniarz Mirsk – Nysa Zgorzelec 1:0 (0:0), Wichowski
Apis Jędrzychowice – Lotnik Jeżów Sudecki 1:1 (0:0) Izdebski – Górgul
Orla Wąsosz – Granica Bogatynia 1:2 (1:0), Částek, Hałdaś
GKS Warta Bolesławiecka – Zamet Przemków 0:1
Orkan Szczedrzykowice – AKS Strzegom 3:0
Sparta Grębocice – Chrobry II Głogów 5:2
Stal Chocianów – Zagłębie II Lubin 0:4