Karkonosze wracają na tarczy

Łukasz Kusiak (na zdjęciu) i jego koledzy odnieśli drugą porażkę z rzędu.

Z nadziejami na dobry wynik jechali piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra do Lubina. Przegrali 1:3.

Od początku sporą przewagę osiągnęli gospodarze, spychając biało-niebieskich do głębokiej obrony. – Przetrwaliśmy półgodzinny napór a później stało się coś, czego się najbardziej obawiałem – mówi trener Artur Milewski. Kiedy jeleniogórzanie zaczęli atakować, nadziali się na szybką kontrę zespołu z Lubina, po której Damian Kowalczyk otworzył wynik. W drugiej połowie gospodarze podwyższyli jeszcze zwycięstwo. Samobójczego gola strzelił Marcin Pacan a w 66. minucie Bartosz Jaroszek podwyższył na 3:0. Jedyne, na co stać było jeleniogórzan to gol Pacana zdobyty w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry z karnego.
Po tej porażce jeleniogórzanie spadli na 11. miejsce w tabeli III ligi. Do końca rundy jesiennej pozostały jeszcze 4 spotkania.

Zagłębie Lubin – Karkonosze Jelenia Góra 3:1 (1:0)