Karkonosze wywożą trzy punkty z Głogowa

Trwa dobra passa piłkarzy KS Karkonoszy Jelenia Góra. W meczu rozegranym w ramach 10. kolejki rozgrywek IV ligi biało – niebiescy pokonali na wyjedzie, Chrobrego II Głogów 1:0 (1:0).

Mecz w Głogowie, toczony na grząskim, nasączonym woda boisku, był typowym pojedynkiem walki, z lekkim wskazaniem na drużynę gości. Karkonosze od początku ruszyły ostro do przodu pressingiem i już w 14 minucie ich taktyka przyniosła efekt bramkowy. Po odbiorze piłki na własnej połowie, trafiła ona do Tobiasza Kuźniewskiego, a ten dokładnym podaniem obsłużył Pawła Pytla. Zawodnik Karkonoszy uderzył celnie z pola karnego i jak się okazało zdobył jedynego gola meczu.
Po zmianie stron jeleniogórzanie nastawili się na grę z kontry. Gospodarze byli częściej przy piłce, jednak długo niewiele z tego wynikało. Dopiero w końcówce gracze Chrobrego II mieli kilka okazji na wyrównanie, jednak żadnej z nich nie potrafili zamienić na gola
Chrobry II Głogów – Karkonosze Jelenia Góra 0:1 (0:1)
Bramka: Pytel 14'
Żółte kartki: Kowalczyk, Janicki oraz Denis, Piechuta.
Karkonosze: Bursacki, Kuźniewski, Wawrzyniak, Cichoń (68' Kowalski), Siatrak, Denis, Pytel, Lekszycki, Piechuta, Gogolashvili (87' Kozołubski), Firlej.
Chrobry: Szymański, Szubertowski (46' Ryś), Michalec (46' Bieleń), Magdziak, Rybak, Obiała, Dobrakowski, Rozwandowicz (60' Suchora), Serweta, Bednarski (60' Janicki), Kowalczyk (60' Prychod).