Lotnik wygrywa w meczu kolejki. Wyniki ligi okręgowej

Zawodnicy Lotnika Jeżów pokonali w sobotę Piasta Wykroty i awansowali na fotel lidera ligi okręgowej. Bohaterem meczu był Maciej Suchanecki: zaliczył gola i asystę i po jego akcji zawodnik rywali wyleciał z boiska.

W 10 minucie Suchanecki urwał się obrońcom i pewnym strzałem otworzył wynik meczu. W 30 minucie popularny „Suchy” dobiegł pierwszy do piłki zagranej za obrońców. Bramkarz Wykrot spóźnił się z interwencją i faulował poza polem karnym napastnika Lotnika. Sędziowie pokazali mu czerwoną kartkę. Między słupkami stanął Gałek. Niedługo potem Lotnik prowadził 2:0 i znowu w roli głównej był Suchanecki. Podciągnął lewą stroną do linii końcowej i wycofał piłkę na 15 metr do Niemirskiego, który umieścił ją w siatce.
W drugiej połowie wynik nie zmienił się. Początkowo Lotnik przycisnął, ale w ich akcjach brakowało przysłowiowej kropki nad i. Rywale także mieli swoje szanse, ale na posterunku był Maćkowski.

Lotnik Jeżów – Piast Wykroty 2:0 (2:0)