Olimpia liderem IV ligi

W trzecim meczu trzeci komplet punktów, w tym pierwszy przed własną publicznością wywalczyli biało - zieloni z kowarskiego klubu. Wygrali z AKS-em Strzegom 2:1 (1:1) i wskoczyli na fotel „majstra” IV ligi dolnośląskiej. Cieszą miłe niespodzianki, czyli wyjazdowe zwycięstwa Lotnika Jeżów Sudecki i bogatyńskiej Granicy w Trzebnicy. Minimalnej, 0:1 porażki z Bielawianką doznali „włókniarze” z Mirska, kolejną „wtopę” 2:3 zanotowali piłkarze z Bolesławca.

Na stadionie w Kowarach już w 6. minucie po rzucie rożnym piłkę do bramki AKS-u skierował Marcin Smoczyk. Potem dwukrotnie w słupek trafił Daniel Gałach. Po rzucie karnym i z rzutu wolnego. Raz od gola gości uratowała poprzeczka. W 32. minucie na 1:1 wyrównał Sebastian Bęś. Kwadrans przed końcowym gwizdkiem wynik ustalił Marcin Krupa. Po jego mocnym uderzeniu z woleja zza pola karnego futbolówka zatrzepotała w siatce.