Piłkarski turniej młodzików

Dziewięć drużyn z klubów w Jeleniej Górze, Wrocławiu, Legnicy Kowarach i Świeradowie Zdroju rywalizowało w trzydniowym turnieju „Jelenia Góra Cup 2015”. Zwyciężyli młodzicy z legnickiej Miedzi (trener Cezary Michalski), który w finale 4:2 pokonali jeleniogórski KKS prowadzony przez Grzegorza Królikowskiego. Kolejne miejsca wywalczyli futboliści  AP Chojnik JG (trener Dariusz Michałek) i dwóch klubowych zespołów Karkonoszy szkoleni przez Pawła Walczaka i Jacka Kołodziejczyka.

Najlepszym zawodnikom turnieju wręczono nagrody. Odebrali je bramkarz Chojnika Michał Matys, król strzelców Dawid Gil (KKS) i Korneliusz Karolczak (Miedź). Statuetkami i dyplomami wyróżniono najlepszych piłkarzy każdej drużyny wybranych przez trenerów. Nagrody odebrali: jakub Ziemba (Miedź), Jakub Niewiadomski (KKS), Miłosz Seta (Chojnik), Stanisław Antosik (Karkonosze I), Gracjan Zakrzewski (Karkonosze II), Kacper Chmielewski (Olimpia Kowary), Bartłomiej Grzeszczak (Sporting II Wrocław), Krzysztof Bensari (Sporting I) i Wojciech Półtorak (Kwisa Świeradów Zdrój).

Puchary, medale, dyplomy i nagrody wręczyli prezesi KKS-u JG, organizatora turnieju, Zbigniew Ładziński i Andrzej Szzustak.