Remis w hicie okręgówki

Wojskowi piłkarze ze Świętoszowa nadal liderami. W meczu z wiceliderem, Orlikami Węgliniec Twardy zremisował 1:1. Wynik trzeba uznać za sprawiedliwy, gdyż obie drużyny miały okresy zdecydowanej przewagi i po kilkanaście sytuacji podbramkowych.

Już w 2. minucie przyjezdny zespół trenera Marcina Dąbrowskiego cieszył się z gola Mateusza Kowalskiego po akcji prawą stroną boiska (asysta Jarosław Naskręt). W 55. minucie na 1:1 wyrównał Dariusz Łojko. Potem przez 35 minut zawodnicy Orlika musieli sobie radzić w dziesiątkę. Za tzw. akcję ratunkowa czerwoną kartkę ujrzał obrońca Łukasz Nowak. Twardy i Orliki to dwie nadal niepokonane drużyny. Węglinieccy futboliści mają na koncie po cztery zwycięstwa i remisy. Twardy ma jeszcze mecz zaległy.

Cenne wygrane odniosły zespoły z Kamiennej Góry (na zdjęciu), Wykrot, Czarni Lwówek Śl. i GKS Warta Bolesławiecka. Warto odnotować piłkarski pogrom Leśnika przez beniaminka z Jędrzychowic.