„Srebrne Lwice” - KPR 29:34

Jelena Bader.

Trwa dobra passa szczypiornistek z Jeleniej Góry. W 8. serii Superligi kobiet zespół KPR – u wywalczył komplet punktów w wyjazdowej potyczce w Olkuszu. Po zwycięstwie 34:29 (18:17), żółto – niebieskie zajmują siódmą pozycję w tabeli premiowaną grą w najlepszej ósemce play – off.

Do 40. minuty „Srebrne Lwice” prowadziły wyrównaną walkę, potem piłkarki KPR – u wypracowały sobie kilku bramkową przewagę i zasłużenie cieszyły się z pierwszej w tym sezonie wyjazdowej wygranej. Największy w niej udział miał kwartet zawodniczek Marta Dąbrowska, Małgorzata Buklarewicz, Jelena Bader – na zdjęciu (każda po 7 goli) i Mariola Wiertelak 6. Jeleniogórzanki potrafiły rozbić defensywę ekipy trenera Zdzisława Wąsa grając nawet w potrójnym osłabieniu.