Uczcili 70-lecie Orła Lubawka

A-klasowy zespół z Lubawki na swój jubileusz zaprosił pierwszoligowego Chrobrego Głogów. Było to wielkie wydarzenie, choć goście nie zostawili jubilatom złudzeń, kto jest lepszy, wygrywając 13:1.

Wynik otworzył Damian Kowalczyk, strzałem głową pokonał Artura Pogwizda. Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać. Pod koniec pierwszej połowy było już 0:3. Tuż przed gwizdkiem na przerwę po indywidualnej akcji honorowego jak się później okazało gola strzelił Jacek Adamowicz.

W drugiej połowie Chrobry zepchnął całkowicie Orła do obrony. Gospodarze pozwolili sobie strzelić aż 10 bramek. Końcowy rezultat, choć nie najważniejszy, pokazuje doskonale różnicę poziomów obu drużyn.
Podczas meczu na stadionie pojawiła się maskotka Chrobrego – Tygrysek, który przechadzał się po stadionie i pozował do zdjęć. Ponadto każdy kibic mógł otrzymać balon z herbem Orła, zorganizowane zostało również darmowe malowanie twarzy dla dzieci. W przerwie odbył się konkurs rzutów karnych dla kibiców. Nagrodą były oficjalne gadżety Chrobrego Głogów. Kierownictwo drużyny z Głogowa zapowiedziało, że nie jest to ostatnia wizyta tego klubu w Lubawce.
Skład Orła: Artur Pogwizd, Piotr Szuster, Kacper Schabiński, Krystian Tama, Patryk Gucwa, Eryk Gucwa, Adam Lech, Michał Meuszyński, Karol Królak, Krzysztof Musiał, Klaudiusz Kogut, rezerwowi: Fabian Święs, Kamil Mróz, Dominik Krzeszowiak, Michał Majerski, Jakub Zasada, Łukasz Wincza, Arkadiusz Walczak, Damian Lechman, Jacek Adamowicz.
Skład Chrobrego: Karol Szymański, Michał Bednarski, Maciej Magdziak, Sebastian Murawski, Kamil Szubertowski, Sebastian Bonecki, Maciej Rybak, Maksymilian Rozwandowicz, Dominik Kościelniak, Bartosz Machaj, Damian Kowalczyk, rezerwowi: Mariusz Rzepecki, Tomasz Serweta.