Wyniki drużyn młodzieżowych KKS-u

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie 9. kolejki ligi okręgowej juniorów młodszych pomiędzy KKS-em Jelenia Góra a Piastem Bolków. Trampkarze KKS-u kilka dni wcześniej przegrali 0:2 z Nysą Zgorzelec.

Juniorzy młodsi
KKS Jelenia Góra - Piast Bolków 2:2 (1:1)
Bramki dla KKS: D. Podgórski- 11', J. Matuszewski- 80'(k).
KKS: Łukasz Czyż – Michał Ławrynowicz, Piotr Szukiel, Oskar Dobrowolski, Kamil Zatorski, Dominik Szlufik, Jakub Matuszewski, Paweł Habasiński, Andrzej Śliwka (70' Radosław Szpak), Damian Habasiński (41' Michał Sowa), Damian Podgórski. Trener Krzysztof Pietrzyk.

Trampkarze
KKS/Gimnazjum 4 „JELENIA GÓRA” - Nysa Zgorzelec 0:2 (0:0)

KKS – P. Rak, D. Wirkus, G. Pająk, R. Kowalski, K. Kołkiewicz, J. Zawadzki, T. Kolejewski, P. Naplocha, K. Grabowiec, A. Ramos Barios, O. Miszta. Rez.: D. Gil, D. Antos, P. Szpecht. Trener: B. Królikowski.
Mecz zrelacjonował zawodnik Rafał Kowalski: Z powodu kontuzji w tym meczu nie mogło zagrać aż pięciu naszych zawodników. Na samym początku meczu było nam ciężko, nie wychodziły podania i nie mogliśmy skonstruować żadnej składnej akcji. Nasi przeciwnicy tak samo grali niedokładnie, ale chociaż stwarzali sobie sytuacje podbramkowe. Około 20 minuty mieliśmy znakomitą sytuację, której nie wykorzystał nasz pomocnik Kacper Grabowiec. Po tej akcji goście wyszli z kontratakiem, ale nasz bramkarz Przemek Rak nie dał się pokonać: wybronił niebezpieczny strzał. Tak się zakończyła pierwsza połowa. Druga nie była dla nas najlepsza. Zaraz na jej początku nasz obrońca sfaulował napastnika ze Zgorzelca i sędzia podyktował rzut karny. Na nasze szczęście, zawodnik Nysy trafił w słupek. Bramkę na 1:0 straciliśmy po rzucie wolnym. Po tym golu było coraz gorzej: rzadko atakowaliśmy bramkę przeciwnika i mogliśmy się tylko bronić. W ostatnich minutach straciliśmy drugą bramkę po rzucie karnym (za rękę w polu karnym).