Łączpol ogrywa KPR i awansuje

Nie udał się wyjazd podopiecznych Małgorzaty Jędrzejczak do Gdyni. W pojedynku pucharowym zawodniczki KPR nie sprostały zadaniu przegrywając z Łączpolem 22:33.

O tym kto dominuje w meczu 1/8 finału PP wiedzieliśmy już po pierwszej połowie. Przyjezdne zdobyły zaledwie osiem bramek i nic nie wskazywało, że nawiążą walkę z klubem Sabiny Kobzar. Do niedawna zawodniczka KPR-u zdobyła dwie bramki, a jej koleżanki dołożyły w drugiej połowie 15 bramek wygrywając zasłużenie w całym pojedynku. W naszym teamie najlepiej spisała się Joanna Załoga, która siedmiokrotnie trafiła do bramki gospodyń.

Vistal Łączpol Gdynia - KPR Jelenia Góra 33:22 (18:8)
KPR - Szalek, Kozłowska - Załoga 7, Kocela 6, Fursewicz 4, Dąbrowska 4, Buklarewicz 1, Kubicka, Kozłowska, Muras, Rykaczewska, Bułak.