16-latek porażony prądem

Fot. Łukasz Płocki

Do poważnego wypadku doszło kilka godzin temu przy ul. Lwóweckiej w Jeleniej Górze. 16-latek w stanie ciężkim został odwieziony helikopterem do szpitala we Wrocławiu.

- Policja została powiadomiona o wypadku około godz. 18.00 - mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka prasowa KMP w Jeleniej Górze. Okazało się, że 16-letni chłopak wdrapał się na słup linii wysokiego napięcia i został porażony prądem i spadł z dużej wysokości. Jego stan jest bardzo poważny, zostało wezwane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (helikopter wylądował na błoniach) i poszkodowany trafił do szpitala we Wrocławiu. Dlaczego młody człowiek wpadł na pomysł tak niebezpiecznego wyczynu? - Będziemy dopiero wyjaśniać wszelkie okoliczności tej sprawy – mówi Edyta Bagrowska. Wśród osób przyglądających się akcji ratunkowej można było usłyszeć opinię, że zdarzenie było następstwem zakładu młodych ludzi. 

Fot. Lukasz Plocki - LP23042019_2570.JPG
Fot. Lukasz Plocki - LP23042019_2572.JPG
Fot. Lukasz Plocki - LP23042019_2569.JPG

Komentarze (19)

moja kuzynka wróciła zapłakana ze szkoły

Jakiej szkoły? Przecież nie ma lekcji!

Bo zobaczyła niedouczonych i pazernych pracowników oświaty.

Trza to będzie narysować.

W przyrodzie to się nazywa porostu selekcja naturalna, debile eliminują się sami z głupoty.

Koledzy są winni bo podpuścili chłopaka ,nikt nie zareagował .
Filmiki na ekstremalny sport.

No właśnie są jakieś filmiki??

Przez głupotę do celu. A wszyscy za to zapłacimy, bo z naszych składek idą pieniądze na leczenie głupoty. A później narzekania, że nie ma kasy na badania czy operacje. Głupotę powinno się obciążać kosztami leczenia.

Za głupotę dzieciak już odpowiada zdrowiem,a nawet życiem.A o swoje podatki proszę się nie martwić, bo podatki rodzice też płacą,a od nikogo pomocy nikt nie chce.

Ty nie masz zielonego pojęcia ile kosztuje leczenie poparzeń. Nikt mu nie kazał tam iść. Sam poszedł i my za to płacimy.

Po przeczytaniu komentarzy stwierdzam że ludzie to zamkniete w sobie ku**y

Ludzie nie wiecie co się tam stało to na **** piszecie wy to tylko o hajs się martwicie człowiek walczy o życie a wy o pieniądze walczycie ci co tak piszą najgorzej to niech się o palą w piekle a ja trzymam kciuki za chłopaka szkoda naprawdę że ludzie to takie fałszywie

To napisz co tam się dokładnie stalo

Ludzie co jest z wami?! Człowiek walczy o życie a wy twierdzicie, że to jest dobre bo przez takich jak ten chłopak zminimalizuje się liczba osób, których zaliczacie do swojej "grupy" ? Każdy był mlody, kazdy to przeżył .. Jakieś błędy, g****e zakłady lub inne tego typu rzeczy. Jedni w taki sposób a drudzy inaczej.. Nie ważne co g****ego zrobił moze nie przeżyć a wy zamiast okazać dojrzałość, pisząc tego typu komentarze zniżacie o pare stopni Niżej. Wielu z was jest rodzicami.. Wyobraźcie sobie, że na miejscu tego chłopaka jest wasze dziecko dlatego, że uległo grupie lub dlatwgo, że chciało ze sobą skończyć lub też dla innego powodu.. Zanim zaczniecie oceniać kogoś, zastanowcie sie czy wy jesteście w porządku. Nie wiecie co tam się stalo.. Zaklad ? A moze nacisk grupy, może próba zdobycia szacunku u grupy tych bardziej "popularnych dzieciaków" ? TYLKO BOG MA PRAWO SADZIC a problemem naszego kraju nie są podatki czy też ludzie których eliminujecie niesprawiedliwe ale wy- ludzie ktorzy bawia sie w boga. Jest mi naprawdę wstyd za ludzi z mojego państwa. Nie masz nic do powiedzenia w tym temacie ? Nie pisz w ogole.. Dzieki temu nie bedzie zbędnych klotni w komentarzach, przykrych słów i nie zrobicie nikomu krzywdy.

Wiki jak masz zaległości z dzieciństwa i nie właziłaś na słupy wysokiego napięcia to idź i powtórz głupotę tego młodziaka. Dla takich zabaw nie powinno być aprobaty. To trzeba ganić a nie tłumaczyć głupkowato.

Twoje usprawiedliwienie cudzego debilizmu jest równie g****e. Nie baw się w szukanie tłumaczeń, bo żadne z nich nie ma sensu. Nie pisz więcej takich bredni, bo jest specjalny poziom w piekle dla publicznych wielbicieli ludzkiej głupoty, ten sam co dla trolli internetowych.

W końcu jakiś normalny, ludzki głos, współczucia to nam brakuje i szybko zapominamy własne błędy. Czasami sekunda, łut szczęścia decyduje, temu nastolatkowi tego brakło, szkoda chłopaka. Oby wyszedł z tego. Rodziców żal.

o ludzie,tez nie mial gdzie sobie znalezc zajecia,tylko wlazic na slup,masakra,skrajna glupota,brak slow

Nie dziwię się że nas tak postrzegają za granicą...madrzenie się na tragedii..Polacy w tym są dobrzy..g****e to było,ale to jest dziecko(umyslowo)...oszołomy jedne...A co do wdrapywania się tu i tam ...kto tego Nie robił? Cioty i mamisynki chyba.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.