37. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych to już!

Na finał wystąpi słynny Teatr KTO ze spektaklem "Zapach Czasu"

Jeleniogórski plac Ratuszowy od najbliższego piątku (19 lipca) zamieni się w wielką scenę. Jak zawsze jeleniogórzanie i ci, którzy przyjadą do stolicy Karkonoszy specjalnie na 37. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych będą mieli w czym wybierać. Akrobacje na wysokości, machiny, woda, żonglerka, klaunada, szczudła… Przedstawienia dzienne i nocne. Dla dorosłych i dzieci. Nie zabraknie wielkich widowisk oraz kameralnych spotkań z widzami.

Festiwal potrwa do niedzieli (21 lipca). Wielki finał zaplanowano na parkingu przed hotelem Mercury. Wystąpi słynny Teatr KTO. Wszystkie przedstawienia są za darmo. Program szczegółowy 37. MFTU oraz omówienie spektakli w publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej. 

Komentarze (2)

No zobaczymy, bo w zeszłym roku i w poprzednich latach to nie były teatry uliczne a nędza uliczna.

Jak zaoferują tę samą miałką rozrywkę co przez ostatnich kilka lat to szkoda wychodzić z domu. A poza tym jak zamierzacie zrobić otwarcie na Placu Ratuszowym, gdzie są dość spore ogródki restauracyjne? Czy naprawdę nie można było tej imprezy zorganizować w innym miejscu? Zero wyobraźni.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.