Apel posłanki PiS-u

Apel posłanki PiS-u

Posłanka Marzena Machałek apeluje do jeleniogórskich środowisk prawicowych o zjednoczenie się przed wyborami. – Trzeba odsunąć od władzy skompromitowaną ekipę – mówi.

Krótką dzisiejszą konferencję zaczęła od ustosunkowania się do tzw. afery taśmowej. – Nie można tego, co usłyszeliśmy zamieść pod dywan, bo to co się wyłania z taśm prawdy, choć niektórzy próbują to inaczej nazywać, pokazuje dramatyczny obraz stanu polskiego państwa – powiedziała M. Machałek. – Rządzący oczywiście wiedzą, jak jest, ale udają, że jest dobrze, pokazują inny obraz państwa w sytuacjach publicznych. A w sytuacjach niepublicznych usłyszeliśmy język knajacki, usłyszeliśmy ludzi, którzy mają za nic Polskę i Polaków. Ludzi, którzy mają świadomość, że polskie państwo jest w rozsypce i jedyne co zamierzają robić, to manipulować różnymi instytucjami państwowymi, by przetrwać do następnych wyborów, a potem niech się dzieje, co ma się dziać.


Dodała, że widzi rozpad państwa w wielu sferach, m.in. bezpieczeństwa, polityki zagranicznej, edukacji, służby zdrowia.
– Taśmy prawdy spowodowały, że niezależnie od animozji, które są pomiędzy politykami, trzeba się zjednoczyć, by odsunąć tę skompromitowaną ekipę od władzy – powiedziała posłanka.


Cieszy się ze zjednoczenia się wokół Prawa i Sprawiedliwości mniejszych partii prawicowych i z podjęcia decyzji o wspólnym starcie w wyborach samorządowych, parlamentarnych. Zaapelowała też do podobnych działań na szczeblu lokalnym. – Zapraszam do współpracy wszystkich zainteresowanych zmianą Polski i zmianą Jeleniej Góry – powiedziała. – Nie mamy tutaj wprawdzie prężnie działających innych ugrupowań prawicowych, ale mamy środowiska. Próbuję od wielu miesięcy jednoczyć wokół naszych działań różne środowiska i na rzecz zmiany i rozwoju Jeleniej Góry i na rzecz rozwoju państwa.

Komentarze (41)

Jedzie kowboj macha_lassem.

Jeśli nie PiS i Pani Poseł to co? Mgr Zawiła i mgr Papaj i przepłacane z naszych podatków inwestycje takie jak obwodnica donikąd? Proszę mi pokazać jedną inwestycję spieprzoną przez PiS w Jeleniej Górze!!!

Ten kto nic nie robi, nic nie może spieprzyć. I oto cała prawda o PIS

...proszę mi przypomnieć jakie i ile dróg wybudowało PIS, jakie i ile inwestycji zrealizowało PIS bo nie mogę odszukać w pamięci...

Zajrzyj na stronę rządową, przeglądnij statystyki, porównaj ile lat która partia była przy władzy i zapoznaj się ile dużych zakładów padło i kiedy. Popatrz na Jelenią Górę - to miasto emerytów, bez przyszłości dla młodych, jest nas ok. 20 tys. mniej...

od kiedy wodorosty mają pamięć?

to nawet nie kwestia pogladow tylko zdrowego rozsadku. Zadna ekipa nie powinna tak dlugo byc przy wladzy bo sie degeneruje.

Nie mam w ogóle zaufania do poseł Machałek.

Ona jeszcze nikomu nie pomogła.
Uważam, że przez poseł Machałek prawica wiele traci.

ale ile nażarła się na rautach organizowany w szajs kotlinie, bezcenne.

a jaki to problem sie nazrec? Kupujesz ziemniaki, kwasne mleko albo kefir, olej, cebule, pomidory, jajka... i mozesz sie nazrec do nieprzytomnosci.

Problem polega na tym, ze i tak nie ma wyboru. Mozna zostawic u koryta stare swinie, dopuscic nowe albo nie isc na wybory. To wszystko. W takiej sytuacji lepiej jest dopuscic nowe, tym bardziej, ze stare sa juz totalnie zdeprawowane i utuczone.

z tamty strony Wisły
leżał zając skisły
... ...
umcia, umcia ...

To sobie weście Romka - to bardzo porządny facet - więcej w artykule http://www.nj24.pl/article/rozwiazano-jeleniogorskie-psl

Ale z PIS-em to już było i nie wróci więcej.

MMachałem w tym tysiącleciu nie będzie szarogęsiła się w rathausie. jej cudaczna ekipa tyż nie będzie. amen.

A środowiska kamiennogórskie to Machałek już zjednoczyła? Jej miejsce jest poza Jelenia Górą i niech wreszcie to zrozumie

... Marzena nie ośmieszaj się...

Machałek się ośmiesza. Nie ma brody ani sztucznego penisa. Co za ciemnogród. Na pewno na nią nie zagłosuję.

faworyzuje trolla,o nicku niezależna,blokuje plusy,ale spoko,rozpoznamy go,zrobimy zdjęcie,i damy w pysk,jak Korwin

dlatego nigdy nie wygracie wyborów, Polacy nie dopuszczą do powtórki terroru w wykonaniu agentów Tomków...

raz było i wystarczy

terroru w wykonaiu PiSlamistów i obowiązku miesięcznic i marszów z pochodniami po JG nie będzie:)

Może szału nie ma z obecną władzą, ale PIS jak dojdzie do władzy to ostatni gasi światło. Zresztą kto miałby startować na prezydenta Jeleniej Góry z PISu? Ja jakoś nie widzę, no chyba że prof. Gliński, murowany kandydat do wszystkiego i wszędzie :) Ja bym chętnie zagłosował na Zawiłę, ale pytanie : Jeśli PO go nie wystawi to z kim zrobi koalicję...POzdr

Ta Marzena Machałowa to taki turkuć podjadek, uwielbia na rautach organizowanych w szajs kotlinie za free podjadać, ale poza tym jest beznadziejna w blizszym kontakcie.

Najwiekszy ubaw, turkucie z jej stada na jej widoko staja na baczność a ruki maja pa szwam.

Taka to drużyna, Timur przy niej chowa się.

A kysz obywatelko pasłanki, nie popasiecie się naszym kosztem w JG.

Pamietajcie, kandydat na kandydata Szymański to były młodzieżowiec aferałów-liberałów z Kongresu Liberalno Demokratycznego, protoplasty PO. Buhahahahaha.

PIS bez Kaczyńskiego mógł by być:).A tak won z nim!!!!!!!!!!!!!.

Machałkowa jest obcym Obywatelem w Naszej Jelonce wiec nich sie odwali od Naszego Miasteczka.Bo jak ja znam to namiesza niemiłosiernie.

apele, manifesty, postulaty, spotkania, biuletyny, konwencje, otwarte listy bla bla bla

Pani Poseł (wraz ze swoimi kompanami oraz z Jarosławem "Zabilimibrata" na czele) dalej zwraca się do swojego elektoratu, bo do nikogo już więcej zwracać się nie potrafią, tkwią w tych swoich zaklęciach już 7 lat.

A zdecydowana większość ich elektoratu ...wiadomo nie wychodzi z myśleniem poza mistyczny trójkąt: żydzi, niemcy, ruscy (czasami jeszcze gender)

...tak więc widząc że troszkę słupki urosły w jednym sondażu (sondaże robione są na próbach 960-980 osób, a wyniki uwzględniają tylko tych którzy deklarują pójście do wyborów czyli ok 450 osób... ) dalej rżną głupa bo nic nie mają do zaoferowania. Więc dalej będą konwencje zjednoczeniowe pt "kto z nami ten Polak, kto nie ...ten wiadomo --> patrz mistyczny trójkąt"
Od 7 lat słyszę od PiSu o upadającej Polsce o nędzy, głodzie, o tym że nic nie ma i nic nie będzie, tylko dlaczego żadna z tych przepowiedni nie znajduje miejsca w roczniku statystycznym czy to polskim czy międzynarodowy (tak wiem mistyczny trójkąt pewnie fałszuje europejskie statystyki).
Jarosław "Zabilimibrata" ma 65 lat, obieca każdemu wszystko i za wszystko żeby jeszcze troszkę móc pomachać szabelką ...jego niedoczekanie.

swietnie powiedziane.

Do czego doprowadziła ten kraj i naród ta cała (bez wyjątku) styropianowa
hołota.

Poseł Machałek przypomina mi Marychę z pod Celwiskozy....Pamiętacie????

Co napiszą u tego z dużym przyrodzeniem to oni czytają w terenie.Miała piąte miejsce i teraz nie chce startować na prezydenta.A zasługa jedna -pamiętacie -bliziutko prezia na ich partejtagach.I dobrze jest i usia siusia ,bo z takimi pomocnikami do władzy daleko.Noi żal istoty.Bo pani posłańce tak dobrze z oczu patrzy.

Co napiszą u tego z dużym przyrodzeniem to oni czytają w terenie.Miała piąte miejsce i teraz nie chce startować na prezydenta.A zasługa jedna -pamiętacie -bliziutko prezia na ich partejtagach.I dobrze jest i usia siusia ,bo z takimi pomocnikami do władzy daleko.Noi żal istoty.Bo pani posłańce tak dobrze z oczu patrzy.

Widzę, że i tutaj jeleniogórskie trolle się uaktywniły. Nie ma drugiego tak aktywnego posła w regionie. Pamiętacie, żeby Zawiła tak działał jak był parlamentarzystą?
Pozdrawiam
Rychu

Tak rychu, trolle się uaktywniły, a ty możesz im najwyżej pałkę possać... Bez pozdrowień.

Marzena, Dolny Śląsk to nie wschodni zabobon i ciemnota, tutaj Jarek bezzębny i jego parówkowa ekipa nadymana helem nie ma czego szukać.

Idźcie pisiarze precz !!

Prymitywne te twoje wpisy, a właściwie ****skie. Wyżej pisałeś coś o rzekomym "nażeraniu się" przez panią poseł na rautach, a tutaj same obraźliwe słowa. Skoro nie PiS to podaj swoje typy.

prawda was wyzwoli, kto jak nie Antek maciorkiewicz i reszta PiS-lamizmu bredzi o , wyliczam:

1.hel wybuchnął

2.trotyl wybuchnął

3.ruska rakieta strzeliła

i co tam jeszcze wymyślili ???

Machałek propaguje te bzdury, biorąc od lat naszą / waszą kasę jako posełka.

Prawda was wyzwoli. Buhahahahaha

Prawdą jest też to że na Dolnym Śląsku ciemnota w stylu nadbużańskim nie ma szansy, w tym tysiącleciu PiS-y tutaj nie wygrają.

Prawda was wyzwoli.

a po wyborach okaże się, że to prezes (i jego wola) jest najważniejszy!

a po wyborach okaże się, że to prezes (i jego wola) jest najważniejszy!

Jarek kłamczyński dzisiaj znowu w telewizorni bredzi o agenturze !

chory z nienawisci mały człowieczek

jeżeli jego ludzie rządziliby w JG, to byłby dramat !

cytuję :
"Asior | 1 lutego, 2013 - 16:54 odpowiedz Cytuj Vote up!
21
Vote down!
-17
Dziwię się, że twarzą PIS-u w JG jest ciągle pan Ireneusz Łojek. Wyrokiem (już) Sądu Najwyższego został uznany za jednego z moberów w Centrum Rehabilitacji KRUS w Szklarskiej Porębie. To prostu wstyd. Dla mnie jest to tym bardziej wstyd ponieważ głosowałem na PIS. Jak Prawo i Sprawiedliwość w swoich szeregach może tolerować takich ludzi w swoim otoczeniu. Czy musi dojść do tego aby osoba, która na własnej skórze odczuła działania pana Łojka upubliczniła ten wyrok. Czyżby brakowało w JG ludzi, którzy mogliby występować w imieniu PIS. Czy prezes PIS ma otrzymać ten wyrok do ręki? Panie Łojek, kończ pan i wstydu oszczędź-przede wszystkim Partii bo pan nie wie co to wstyd."

... " Kim jesteśmy ?"
" Pisiorami!!!"
" Czego chcemy ?"
" Nie wiemy!!!"
" Kiedy tego chcemy ?"
" Natychmiast!!!"

Moralność Prawa i Sprawiedliwości. W powiecie lwóweckim(dolnośląskie) w kadencji 2006-2010 radnym i starostą był Artur Zych PiS z Wlenia, a liderami powiatowego PiS były senator Rafał Ślusarz( wcześniej UPR) z Gryfowa Śląskiego(Może Ślusarz wyjaśni w jaki sposób i za ile przejął ( prawie za darmo) w Gryfowie budynek po ogrodnictwie, obecnie obok marketu Sawczaka, ponoć gmina-ZGKiM wydał prawie 150 tys. zł. na remont tego budynku a było to w połowie lat dziewięć-dziesiątych) i były wicewojewoda dolnośląski Roman Kulczycki z Lwówka Ślaskiego (chyba że inne mają legitymacje bo będąc przy władzy senator Ślusarz i Kulczycki wicewojewoda a Dorn PiS szef MSWiA i premier Kaczyński Jarosław utrzymywali postkomucha, byłego sekretarza PZPR, z wykształcenia politologa, wodzireja Olgierda Poniźnika SLD z Gryfowa Śląskiego na stanowisku dyrektora szpitala-sanatorium MSWiA w Cieplicach-Jeleniej Górze).
Oni w koalicji z PO- wicestarosta i PSL przewodniczący rady rządzili- zlikwidowali publiczny szpital i przekształcili go w spółkę, a szef PiS Jarosław Kaczyński wszem i wobec głosił i głosi że PiS jest przeciw przekształceniom-komercjalizacji szpitali, przy okazji wyrolowali pielęgniarki i pracowników szpitala z blisko 1,8 mln zł. funduszu socjalnego.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.