Areszt za rozbój na internetowej randce

Areszt za rozbój na internetowej randce

Nieprzyjemnie skończyła się umówiona przez internet randka mieszkańca Jeleniej Góry z poznaną w sieci kobietą. Gdy doszło do spotkania mężczyznę napadnięto i okradziono.

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego z komisariatu I policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 26-letnią kobietę oraz dwóch mężczyzn w wieku 26 i 36 lat, którzy podejrzani są o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia – informuje oficer prasowa jeleniogórskiej policji Edyta Bagrowska. – Funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzony umówił się przez internet z 26-latką na spotkanie. Kiedy pojawił się w mieszkaniu zaatakowali go jej koledzy, mieszkańcy powiatu lwóweckiego. Pobili pałką, grozili nożem i okradli. Ich łupem padł telefon komórkowy, gotówka, portfel z dokumentami. Mężczyźnie udało się uciec i powiadomić policję.
Funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności zatrzymali osoby podejrzewane o ten czyn. Okazało się wtedy, że zatrzymani mężczyźni mają na koncie jeszcze jeden rozbój. Wcześniej zastraszyli i pobili klienta jednego z jeleniogórskich lombardów, a następnie go okradli. Ich łupem padł telefon komórkowy o wartości 3500 zł.
Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu na trzy miesiące. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.
 

Komentarze (6)

a co ma lepszego ten telefon za 3500 do mojego za 100 pln?

Wszystko to powyżej 100 zł.

Zaczynam sądzić, że Lwówek to stan umysłu,

Alwaro się znalazł

Link do profilu tej łajzy podać należy

Jest na Roksie!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.