Biathlonowy Puchar Świata - Agnieszka Grzybek rozpoczęła fatalnie

Nie najlepiej rozpoczęła swoje zmagania, Agnieszka Cyl (panieńskie nazwisko – Grzybek) z MKS Karkonosze Sporty Zimowe w pierwszych zawodach rozpoczynających biathlonowy Puchar Świata kobiet w sprincie. W pierwszym dniu startów w Hochhfilzen zajęła odległą 40. pozycję.

Trudne warunki atmosferyczne, które panują w Austrii, niewątpliwie miały wpływ na dzisiejszy start Agnieszki. Mimo tylko jednego niecelnego strzału, zawodniczka MKS Karkonosze, nie potrafiła dorównać najlepszym - Annie Carin Olofsson-Zidek i Helenie Jonsson (obie Szwecja) i po 7,5. kilometorwym biegu była 40, tracąc do nich ponad 2 minuty. Agnieszka spisała się najlepiej z Polek startujących w Hochhfilzen, a jej dorobek w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata powiększył się skromnie o jeden punkt.

Zawodniczka nie traci jednak nadziei i jak podaje na swojej stronie internetowej - Ze strzelania jestem zadowolona, z biegu natomiast postaram się wyciągnąć jak najwięcej wniosków, by jutro i w przyszłości takich i podobnych błędów nie popełnić .Z niecierpliwością czekam na jutrzejszy dzień, by wydobyć z siebie więcej niż dotychczas. Teraz odpoczynek.Zawody w Hochhfilzen potrwają do 13 grudnia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.