Centrum symulacji medycznej dla studentów

Centrum symulacji medycznej dla studentów

Nowoczesne Centrum Symulacji Medycznej powstanie wkrótce w Jeleniej Górze. Ma to wesprzeć studentów, kształcących się na kierunku pielęgniarstwo w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej.

W ramach centrum planuje się utworzenie 7 pracowni: do debriefingu, do podstawowych i zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych (ALS/BLS), umiejętności technicznych, umiejętności pielęgniarskich, sterowni, opieki pielęgniarskiej oraz sali egzaminacyjnej.

Uczelnia pozyskała na to dotację w wysokości 2,6 miliona złotych, a projekt realizuje wspólnie z jeleniogórskim pogotowiem.

Komentarze (5)

Uczelnia mogłaby pomyśleć nad przeniesieniem punktu rehabilitacyjnego w miejsce bliższe dla ludzi. Mało tego , że wywalony jest na koniec miasta, to jeszcze pod górę ostatni odcinek , jak ktoś autem to ochroniarze na szlabanie robią problemy. Jak ktoś tam na wózku musi dojechać to współczuję. Może zarządzający tym postawiłby się na miejscu pacjentów.

Do renifer: jako pacjent Osteocytu wiem, że przychodnia nie ma z Uczelnią nic wspólnego, może więc skargi nalezaloby składać do wlasciwego adresata. Skoro jak sama nazwa wskazuje "ochrona" ma chronić i zapewniać bezpieczenstwo wszystkim, to ja problemu nie widze w pytaniach i czujnosci ochroniarzy.

,, za moich czasow,gd przyjechalem na Ziemie Obiecane to
rowniez bylo duzo Medykow - znachorow.Pamietam sp.Genofefe,a ta potrafila nawet umarlego postawic na nogi,szkoda - umarla.

Gratuluję pozyskanych środków - i tak dalej!!!! Na przeciw malkontentom :) Inwestować, budować, rozwijać. Brawo uczelnia

Widać, że muszą mieć dobrego dziekana. Przez wiele lat była cisza i niewiele się działo, a w ostatnim czasie powstały dwie magisterki, a teraz to centrum. Brawo dziekan, brawo kadra.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.