Chojnik zadedykował swoje zwycięstwo

Trampkarze cieplickiego Chojnika pewnie, choć skromnie pokonali Czarnych Lwówek 2:1.

Wynik spotkania otworzył Michałek Patryk w 15 minucie po pięknym uderzeniu z ostrego kąta piłka wylądowała w okienku golkipera Czarnych. Sytuacje sam na sam miał też Kirył Pietruczuk, Wiktor Staszak oraz Robert Lekszycki, ale nie udało się im pokonać bramkarza. Po przerwie strzałem z około 30 metrów pokonany został Bartosz Szyrwiel i Czarni doprowadzili do remisu. W 45 minucie w polu karnym faulowany był Patryk Michałek, do jedenastki podszedł Dominik Jończy i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce Czarnych. Wynik nie uległ już zmianie , choć ciepliczanie stworzyli jeszcze wiele sytuacji. - To był dobry mecz w wykonaniu moich podopiecznych szkoda nie wykorzystanych sytuacji . Nasze zwycięstwo dedykujemy Pawłowi Juszczakowi, który pomógł na przy zakupie strojów sportowych - podsumował trener Dariusz Michałek.

Środki na ten cel pozyskał ze składek darczyńców zebranych na maraton, którego był uczestnikiem. Skład Chojnika: Szyrwiel Bartosz,Krzysztofiak Michał,Banaś Dominik,Krawiec Mateusz,Jończy Dominik,Mężyk Łukasz,Pietruczuk Kirył Staszak Wiktor,Michałek Patryk,Sutor Kacper,Lekszycki Robert,Krawiec Michał,Ĺťukowski Patryk,Kowalski Bartosz,Łyczak Benjamin.