Chwila nieuwagi i... zderzenie czterech pojazdów

Fot. Łukasz Płocki

Do groźnie wyglądającego zderzenia doszło dzisiaj (sobota, 10 marca) na Alei Jana Pawła II w Jeleniej Górze. Autobus wjechał w samochód osobowy.

Było to przed godziną 14. – 45-letni kierujący autobusem marki Setra nie zachował należytej ostrożności i wjechał w tył osobowego opla astry – mówi podinspektor Małgorzata Gorzelak z biura prasowego jeleniogórskiej policji. – Astra po odbiciu się zderzyła się jeszcze z fiatem punto a fiat z renaultem laguną.

Na szczęście, nikomu nic się nie stało, kierujący tych pojazdów byli trzeźwi. Kierowca autobusu został ukarany mandatem karnym.

Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki
Fot. Łukasz Płocki

Komentarze (17)

Ceregiele, trzeba jeszcze było wojska obrony terytorialnej sprowadzić do ochrony miejsca zdarzenia. Stłuczka po prostu.

Co ty wiesz o zdarzeniach drogowych. Twój mózg wielkości orzeszka tego nie ogarnia, więc nie ośmieszaj się i nie zabieraj głosu

,, za moich czasow,gdy przyjechalem na Ziemie Odzyskane to nie bylo tyle wypadkow samochodowych,po prostu byly inteligentne /zawsze / konie,a te woznice dowiazly do domu

Nie było wypadków samochodowych, bo nie było samochodów, za to były tramwaje, których komuniści pozbyli się w 1969 roku, a następcy je od 12 lat obiecywali i na obiecankach cacankach poprzestali. SKM też jak nie było, tak nie ma.

niei pamietam tramwajow.Nie bylo mnie jeszcze na swiecie.Wine ponosza komunisci za zlikwidowanie tego pojazdu

Tramwaje tutaj? Boże broń! Połowa kierowców jest za g****a na poprawny przejazd rondem, a ty jeszcze chcesz im tramwaje dokładać? Dnia bez wypadku nie będzie, bo barany lekceważą znaki i inne informacje drogowe, to na pewno się znajdzie sporo takich, którzy wcisną się pod wagon.

Podczas oględzin drogi asfaltowej ujawniono ślady gwałtownego hamowania kopyt końskich i zmiany toru biegu z prawej strony jezdni na lewa. W wyniku ostrego zahamowania konia denat wyrywając garść włosia z grzywy uderzył głową o podłoże asfaltowe, w wyniku czego doznał złamania podstawy czaszki i rozerwania mózgu. Mimo starannie prowadzonego dochodzenia nie stwierdzono przestępczego działania osób trzecich.

fajne foty bo na jelonce słabiutkie.

Jak nie będzie podwyżek w pks to ukrajina, emeryci i amatorzy rozbija wszystkie autobusy ostatnia średnia to jeden na miesiąc...

Jak tak dalej pójdzie to w Pks skończą się sprawne autobusy.

A to tam jeszcze są jakieś przechodzące przegląd bez znajomości czy dodatkowego banknotu?

Na Jelonce Foty robił zawodowy strażak a z nowin prawdziwy redakor

Bo kierowcy autobusów często myślą, że 0,5m odstępu za pojazdem, to wystarczająca odległość.. Dziwne, że częściej takich stłuczek nie ma..

A zdarza się, że gadają przez telefon. Kto jeździ PKS-em, to wie, że to częste zjawisko.

"Astra po odbiciu się zderzyła się jeszcze z fiatem punto a fiat z renaultem laguną." = kto pisze te bzdury. Skoro Astra się odbiła, to dlaczego na zdjeciach jest "przytulona" do autobusu, w miejscu gdzie na drodze leży tylna zbita szyba i odłamki tylnego reflektora opla. Doszło do dwóch zdarzeń, autobusu z oplem oraz fiata z renault.

Piszesz człowieku bzdury które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. A że jestem kierowcą jednego z tych aut osobowych to mogę ci to powiedzieć prosto w twarz że klepiesz na tej klawiaturze aby klepać

Nie posraj się... Urażona duma czy żona przyprawia rogi? A może ci nie staje? Wolisz chłopców? Nie wstydź się!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.