Crossowiec ukarany

Fot. KMP Jelenia Góra

Karze grzywny w wysokości 4 tys. złotych dobrowolnie poddał się 66-letni obywatel Niemiec poruszający się motocyklem crossowym po lasach w rejonie Dziwiszowa. Lesnicy i policjanci zapowiadają regularne patrole w okolicznych kompleksach leśnych.

Jeleniogórscy policjanci wspólnie z strażą leśną Nadleśnictwa „Śnieżka” w Kowarach, Nadleśnictwa w Jaworze i Złotoryi w Kotlinie Jeleniogórskiej kolejny raz prowadzili działania skierowane przeciwko kierującym quadami i motocyklami crossowymi. W trakcie działań funkcjonariusze, po pościgu zatrzymali 66-letniego obywatela Niemiec poruszającego się motocyklem crossowym w kompleksie leśnym w okolicach Dziwiszowa.
66-latek odpowie za nielegalny wjazd do lasu, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz niszczenie przyrody. Mężczyzna za te wykroczenia odpowie przed sądem. Poddał się dobrowolnie karze, którą uzgodniono na 4 tysiące złotych.
Wspólne działania leśników i policjantów mają nie tylko zapobiec niszczeniu przyrody, ale też sprawić, że spacerowicze będą czuli się bezpieczniej i nie będą narzekali na hałasy.
 

Komentarze (8)

Ile?! 4 tys. zł? Czyli około 1000 euro... Czyli takie 500 zł dla jaśnie pana Niemca. A może tak pomnożyć przez 10? Nie tylko by zabolało, ale i rozniosło się dalekim i szerokim echem. I może wtedy byłby autentyczny spokój.

Konfiskata narzędzia przestępstwa to też dobry ruch. A boli daleko bardziej niż grzywna.

A dlaczego jeszcze nie ma mandatu dla panów z Jeżowa Sudeckiego? Porozjeżdżane okoliczne lasy, koleiny olbrzymie, płoszona zwierzyna i nasze dzieci.....

Jeśli masz spłoszone dzieci , to może trzymaj je w zagrodzie ,a może chodziło tobie o to , że w strachu je spłodziłeś , no to już zawsze będą spłoszone .

Jak ja bym Cię spłoszył dziadu,to byś się bał wyjść z domu.

i bardzo dobrze! karać i gonić to hultajstwo!

Dorwać tego z Czarnego z numerem 607 na motorze.

Lepiej drzewa wycinać w pień, bo ustawa pozwala. p***any kraj, dręczyć uczciwych lufzi, uprawiających sport motorowy. Dla mnie niezrozumiałe działania. Pozdrawiam

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.