Cud, że nikogo nie zabił

Cud, że nikogo nie zabił

46-latek od dłuższego czasu stwarzał zagrożenie na drodze. Wielokrotnie był zatrzymywany i karany, także za jazdę po pijanemu. Doczekał się dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów. Nic sobie z tego nie robił. Teraz może trafić za kratki nawet na 5 lat.  

Policjanci zatrzymali 46-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zdarzenia drogowego, do którego doszło w Jeleniej Górze na ul. Orkana. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący samochodem marki volkswagen jadąc ul. Orkana w Jeleniej Górze omal nie potrącił pieszego oraz uderzył w ogrodzenie, a następnie odjechał z miejsca. Świadkowie poinformowali policjantów, że kierowca odjechał w kierunku ulicy Wyczółkowskiego. Tam też policjanci go zatrzymali. Okazał się nim 46-letni jeleniogórzanin. Od mężczyzny funkcjonariusze wyczuli również wyraźny zapach alkoholu. Badanie wykazało ponad 2 promile. Okazało się, że 46-latek posiada dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione czyny odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

Komentarze (8)

Takie wykroczenia powinny być z automatu tak jak we Włoszech, Norwegi czy nawet na Słowacji.
Konfiskata auta i do kicia.

nie uchwalą takiego prawa, bo a nuż trafi na posła...

Taaa... Na posła, ilu policjantów by musieli zamykać...

gość już dawno powinien gnić w pace. teraz pewnie dostanie rok w zawiasach, dalej będzie jeździć po pijaku aż kogoś zabije na pasach. wtedy dostanie 5 lat i wyjdzie po 2...

Nie strasz ludzi swoją niewiedzą. Karanemu zawiasów nie dają, a jeśli ma dożywotni zakaz prowadzenia, to musiał być wcześniej karany. I to za coś grubego, bo o dożywotni zakaz prowadzenia też trzeba się postarać. Posiedzi na bank.
PS. Minusujcie mnie do woli, ale może niech jeden z drugim poświęci 5 minut na zerknięcie w przepisy i zadanie sobie pytania, czemu właściwie wierzy komuś, kto wypisuje bzdury o zawiasach dla recydywisty.

"dziki kraj"...
Bezwgledne gnojowi dać, i maksymalną możliwą karę pieniężną.

grozi mu 5 lat mordercy,zlodziej dostaje dyche

W Jeleniej trwa typowa samowolka kierowców, policji z drogówki wcale nie widać. Wystarczy stanąć na Poławskiego albo Cieplicka od osiedla Orlego ok godziny 20 i wzwyż i zobaczyć jak wiocha rozpędza swoje samochody do prędkości ponad sto na godzinę. Szczególnie ulica Puławskiego to istny test tor. Wystarczy żeby Policja stanęła z radarem na krzyżowce Puławskiego ze Staszica a prawka będą tracić masowo.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.