Czołowe zderzenie, są ranni

Czołowe zderzenie, są ranni

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w czwartek (16 lutego) przed godziną 21. na drodze krajowej nr 3. Zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe.

 

Było to na odcinku pomiędzy Goduszynem a Wojcieszycami. – Kierowca volkswagena, jadąc w stronę Szklarskiej Poręby na łuku drogi wyprzedzał inne auto i wjechał wprost w mercedesa, jadącego z naprzeciwka – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze.

Prowadzący volkswagena był uwięziony w aucie, strażacy musieli rozcinać karoserię, żeby go wydostać. Mężczyzna jest w ciężkim stanie. Poważne obrażenia odniósł 31-letni kierowca mercedesa. Obaj zostali przewiezieni do szpitala.
Ruch na drodze krajowej nr 3 przez kilka godzin był zablokowany. Policja wytyczyła objazdy.

 

AKTUALIZACJA
Policja zatrzymała prawo jazdy 21-letniemu kierowcy volkswagena z uwagi na rażące naruszenie zasad ruchu drogowego. Ustalono, że prawo jazdy posiada on od dwóch lat. Sprawa trafi do sądu. Obaj kierujący byli trzeźwi.

 

IMG_2677.JPG
IMG_2681.JPG
IMG_2688.JPG
IMG_2696.JPG
IMG_2701a.jpg
IMG_2709.JPG
IMG_2724.JPG
IMG_2734.JPG
IMG_2737.JPG

Komentarze (12)

1,0 MPI zabrakło mocy??

Młodzi gniewni, dynamiczni, z polotem, dynamitem w nogach, tylko zamiast mózgu trociny . Niejednokrotnie włos się jeży na głowie jak widzę co ludzie wyprawiają na drodze i w jakich sytuacjach wyprzedzają.

Czemu brak informacji o wieku kierowcy VW i o tym, czy obaj kierowcy byli trzeźwi? Przecież to chyba jest w szablonie waszych informacji o wypadkach?

Spieszyło mu się, gdyby sam sobie zrobił krzywdę przez swoją głupotę to proszę bardzo, ale zrobił krzywdę też innemu kierowcy... Tego już nie da się tak naprawić.

Czyli kierowca Volkswagena jest idiotą.

to pewnie jakiś pseudo tuningowiec z pseudo tuning klubu street roulette albo performence center tam same taki buraki

Janusz Cebula w swoim golfie 3 tedei...

straż nic nie musiała rozcinać bo gość z vw sam wylazł i leżał obok auta - trochę rzetelniej opisujcie - jak zwykle serdeczne podziękowania dla strażaków którzy są zawsze pierwsi - szkoda tylko że pogotowie zawsze trochę później ale może polskojęzyczne rządy spowodują aby służba zdrowia miała więcej pieniędzy na ratowanie polaków ...

JA MAM DUŻĄ FURĘ I LECĘ Z TAKIMI GŁUPKAMI JAK TEN Z GOLFA NA CZOŁÓWKĘ, ALE UCIEKAJĄ Z DROGI W TAKICH MOMENTACH: ))))))Wczoraj na sobieskiego po 15-ej dwóch przegoniłem , mieli pełne gacie i szyby brązowe , głupki bez szkoły jazdy.

To kiedy zbiórka na nowe auto dla niego?

Karetki ostatnio "przybywają" na miejsce kolizji znacznie po Straży Pożarnej, mam wrażenie, że Straż informuje przez radio Pogotowie o stanie zdrowia poszkodowanych i ono decyduje o ew. "pośpiechu". Czy nie powinno być jednak odwrotnie i kto ma decydować o pilności kontaktu ze szpitalem? Obecny Minister Zdrowia obiecał zlikwidowanie kolejek do specjalistów, a ochoczo zajął się pigułką "dzień po" - dobra zmiana!

Takiego gnojka , co swoją głupotą doprowadza do choroby, kalectwa , czy śmierci niewinnych osób z pudła już bym nie wypuściła. Pognałabym do najcięższej pracy.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.