Cztery szlaki z ograniczeniami

Cztery szlaki z ograniczeniami

O ograniczeniach w poruszaniu się trzema szlakami turystycznymi informuje Nadleśnictwo Szklarska Poręba. Chodzi o fragmenty szlaku zielonego w okolicach Granicznika; szlaku niebieskiego w okolicach Chybotka i żółtego w kierunku Łabskiego Szczytu. Niedostępny będzie też fragment szlaku żółtego w Karpaczu.

Ze względu na prowadzenie prac z pozyskania i zrywki drewna, leśnictwo Zieleniec informuje o czasowym zamknięciu fragmentu szlaku turystycznego  prowadzącego ze schroniska Orle do Mostu Granicznego na Izerze przez Granicznik (szlak zielony). Obejście wyznaczono od Mostu Granicznego na Izerze przez Kamionek do Orla.

W leśnictwie Szronowiec, z tego samego powodu tymczasowo zamknięty został fragment żółtego szlaku turystycznego. Obejście zostało poprowadzone szlakiem niebieskim.

Z kolei z uwagi na budowę drogi (gm. Szklarska Poręba, ibręb 0003), wzdłuż której przebiega niebieski szlak turystyczny ze Szklarskiej Poręby Dolnej do "Chybotka", ten odcinek także będzie zamknięty, a można go obejść  czarnym szlakiem.

We wszystkich tych przypadkach szlaki będą zamknięte do odwołania.

Natomiast w Karpaczu, o czym informuje Nadleśnictwo Śnieżka, z powodu remontu nawierzchni zamknięty został fragment szlaku żółtego na odcinku od ul. Obrońców Pokoju do ul. Dzikiej. Należy korzystać z obejścia szlaku, które zostało poprowadzone ul. Obrońców Pokoju do ul. Wilczej. Tu utrudnienia potrwają do 31 października.

żółty.jpg
Chybotek_30.08.17.jpg
zielony.jpg
żółty2e.jpg

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.