Czy to prostytutkom przeszkadza szlaban?

Fot.ilustracyjne

Przy wjeździe do lasu komunalnego przy drodze z Jeleniej Góry do Zgorzelca pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej zamontowali metolową zaporę. Miała utrudnić podrzucanie śmieci do lasu a także zapobiec kradzieży drewna. Szlaban stał zaledwie tydzień. Kto go zniszczył?

- Najpierw ktoś odpiłował kłódkę, którą zamontowaliśmy na zaporze. Kiedy ją wymieniliśmy, posmarował jakimś klejem - mówi leśniczy Jerzy Chitro, pracownik MPGK. - Żeby nasze samochody mogły wjechać do lasu, musieliśmy rozcinać zaporę – relacjonuje leśniczy.

Jak widać, szlaban bardzo komuś przeszkadza. Podejrzenia padają na prostytutki, które są widywane w tym miejscu bardzo często. Nie jest wykluczone, że zapora utrudniała im ustronne wykonywanie „zawodu” i to one postarały się, by ją zniszczyć.

IMG_0055.JPG
IMG_0056.JPG

Komentarze (15)

Chrońcie swoje dzieci.Więzienie opuścił pedofil Walerian S,który zamieszkuje w budynku na rogu Orzeszkowej i Podleśnej oraz posiada ruderę na Wrzosowej.Często pojawia się na ścieżce przy działkach między Czarnym a Morcinka.Porusza się na rowerze i zaczepia ludzi.Uważajcie na dzieci.

Możesz go opisać? Ostatnio widziano jakiegoś zboka bez gaci na ścieżce rowerowej przy Sudeckiej. Jak dorwę osobiście to wyrwę z korzeniami przysięgam.

Typ koło 60 lat,twarz pociągła,nie wysoki ok 150cm.Ma na lewej ręce wytatuowanego jelenia i napis Darz Bór.Jednak z myślistwem nie miał nic wspólnego.Wręcz odwrotnie.Kiedyś zajmował się kłusownictwem.

Przecież jarosław nie ma tatuażu!

Samosądy oznaką słabości Państwa

Samogwałty też!

Poseł Marzena Machałek (PiS) sromotnie przegrała.

Chciała zostać koniecznie nowym ministrem Edukacji Narodowej. Wiele osób znacznych zaprotestowało i uznało, że Machałek w ogóle nie zasługuje na stanowisko ministra. W ostatnim czasie ukazały się bardzo negatywne artykuły o Machałek.

Marzena Machałek nie radzi sobie z pracą w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

Dowód:
Na portalu Wirtualna Polska w dniu 04-09-2017 ukazał się bardzo negatywny artykuł o Machałek. Tytuł artykułu: "Kompromitacja wiceminister edukacji. Internauci: to skandal".

Poseł Witek udowodniła, że jest dużo dużo lepsza od poseł Machałek. Machałek przez ostatni czas nerwowo biegała do Prezesa i myślała, że coś wyprosi. Ale nie dopuszczano jej bardzo często przed oblicze Prezesa.

Dziękuję za ostrzeżenie .
Pozdrawiam

nikogo nie zaczepiam - to ja jestem zaczepiany i prowokowany

I kuszony...

Lepiej żeby na mnie nie trafił

Bo co? Zaatakujesz go tornistrem? Obrzucasz kredkami?

Chrońcie swoje dzieci. Ksieza sie placza po miescie.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.