De Mono gwiazdą Balu Charytatywnego

De Mono gwiazdą Balu Charytatywnego

Już za tydzień, w piątek 1 marca, w hotelu Mercure Jelenia Góra XXIII Bal Charytatywny Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego – impreza, która wpisała się na stałe w kalendarz bali karnawałowych w regionie jeleniogórskim. Gwiazdą tegorocznego balu będzie grupa De Mono.

Tradycją organizowanych przez fundację balów są licytacje i sprzedaż losów. Zebrane w ten sposób środki, powiększone o indywidualne darowizny osób fizycznych i prawnych, przeznaczane sa na wsparcie uczniów z regionu. Dotąd w ten sposób udało się ufundować 216 uczniom szkół gimnazjalnych z regionu jeleniogórsko-legnickiego roczne stypendia po 1 tys. zł każde.
Tak jak w poprzednich latach, także na nadchodzącym balu bawić się będzie wiele znanych osobistości ze świata gospodarki, polityki i kultury. Zabawa na pewno będzie przednia, a bal ma trwać do białego rana.
Zaproszenia na bal (cena - 220 zł od osoby) można nabyć dokonując przelewu na konto Fundacji im Jerzego Szmajdzińskiego w BGŻ S.A 85 2030 0045 1110 0000 0218 5440.
 

Komentarze (2)

obecnie w Polsce sa 2 zespoły De Mono - jeden z Krzywym a drugi z Kościkiewiczem

De Mono powinno zaśpiewać:

"Nie wycinajcie masowo drzew w Jeleniej Górze i Szklarskiej Porębie.
W Szklarskiej Porębie jest straszny smog, a przecież drzewa walczą ze smogiem. Dlaczego prezydent jelonki i burmistrz Szklarskiej Poręby nie mogą tego zrozumieć ? ".

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.