Diler i jego klient poszli kraść

Na gorącym uczynku przyłapali policjanci dwóch piechowiczan, którzy włamali się do budynku jednorodzinnego. Młodszy ma zaledwie 15 lat.

Jego kolega jest o 5 lat starszy. Do włamania doszło we wtorek ok. godz. 11. - Na numer alarmowy policji zadzwoniła osoba, która powiadomiła o kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego budynku jednorodzinnego w Piechowicach – informuje nadkomisarz Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Na miejscu zdarzenia policjanci zastali dwóch wspomnianych chłopaków. - Sprawcy zdemontowali i przygotowali do kradzieży kilka grzejników żeliwnych, 6 baterii łazienkowych i kuchennych i inne drobne przedmioty – wymienia nadkomisarz Edyta Bagrowska. Łączna wartość tych łupów to ponad 1,1 tys. złotych.

Obaj zostali zatrzymani. W trakcie czynności ustalono też, że 20-latek sprzedawał nieletniemu marihuanę i najprawdopodobniej wymuszał pieniądze. Trafił on do policyjnego aresztu. Za kradzież z włamaniem i udzielanie narkotyków nieletniemu grozi mu kara więzienia na czas nie krótszy niż 3 lata. Młodszy ze sprawców stanie przed sądem rodzinnym.

Komentarze (1)

..Ci mlodzi MEZCZYZNI biora tylko przyklad..ze swoich OJCOW !!.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.