Do Pragi (i z powrotem) za 50 zł…

fot.: KD

Dzięki wyjątkowo taniej ofercie Kolei Dolnośląskich i Českich Dráh na przełomie kwietnia i maja można sobie zorganizować wycieczkę z Wałbrzycha, Jeleniej Góry lub Szklarskiej Poręby do Pragi i z powrotem za zaledwie 50 zł.

Oferta "Praga z KD" obowiązuje od 14 kwietnia do 6 maja 2017 r. w relacjach zWałbrzycha i stacji pośrednich) do Pragi hl.n. (przez Tanvald, Železný Brod, Turnov, Mladę Boleslav) i z powrotem. Bilety za przejazd w obie strony kosztują:
normalne - za 50 zł,
ulgowe dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat - za 25 zł,
dla dzieci w wieku do 6 lat – nieodpłatnie,
przewóz roweru do Pragi i z powrotem - 12 zł
przewóz psa - 6 zł.
Przejazd "tam" musi nastąpić pierwszego dnia ważności biletu (najpóźniej 06.05.2017 r.), natomiast powrót w ciągu 7 dni (najpóźniej 12.05.2017 r.).
Bilety można kupować Biurach Obsługi Klienta i kasach Kolei Dolnośląskich oraz w pociągach i autobusach Kolei Dolnośląskich.
Bilety wydane według oferty obowiązują we wszystkich pociągach przewoźnika České dráhy (ČD) na odcinku Harrachov - Tanvald - Železný Brod - Praha hl.n. (również w pospiesznych, oznaczonych literą "R" przed numerem pociągu).

Komentarze (3)

Super

6 godzin i 5 przesiadek.... Faktycznie, super...

Kupuję bilet Euro-Nysa i jadę prawie do Mladej Boleslaw za 25 zł w dwie strony. Stamtąd do Pragi dopłata wynosi coś koło 10 zł. W sumie za 45 zł tam i z powrotem, a można jechać dowolnym środkiem transportu, w tym autobusem który jedzie 2 razy szybciej niż pociąg. Od Harrachowa są bezpośrednio do Pragi. W grupie wychodzi jeszcze taniej, bo koszt Euro-Nysy wychodzi 15 zł na łebka. Niech wsadzą sobie w odbyt tę "promocję". To chyba po to, żeby pokazać, że coś się robi, a nikt nie skorzystał.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.