Do Trutnova koleją

Do Trutnova koleją

27 kwietnia Koleje Dolnośląskie wznawiają kursowanie pociągów z Wrocławia i Jeleniej Góry (z przesiadką w Sędzisławiu) do Trutnowa.

Pociągi będą jeździć do 1 września. W święta państwowe (i polskie, i czeskie; u sąsiadów będą dwa: 8 maja Dzień Zwycięstwa oraz 5 lipca Dzień Cyryla i Metodego) będą jeździć cztery pary pociągów z Wrocławia i Jeleniej Góry do Trutnowa, z przesiadką w Sędzisławiu. Od Sędzisławia przejazd odbywał się będzie czeskim motorakiem.
Godziny odjazdów z Sędzisławia: 9.05, 13.05, 17.09 i 20.05. W drugą stronę, z Trutnowa odjazdy o godz. 5.36, 7.36, 15.34 i 18.37. Czas przejazdu na tej trasie wynosił będzie 59 minut. Bilety z Wrocławia kosztować będą 25 zł, a z Jeleniej Góry 14 zł. Kupiony w polskiej kasie bilet w dwie strony będzie ważny dwa dni.
 

Komentarze (17)

To polaczenie jest fajne ze wzgledow turystycznych. Fajne, ale ono w zaden sposob nie rozwinie Jeleniej Gory. Potrzebujemy odbudowy trasy Gryfow-Mirsk-Jindřichovice pod Smrkem. Dzieki temu pociagi beda mogly jezdzic na trasie Warszawa-Wroclaw-Jelenia G.-Liberec-Praga. Nasi lokalni politycy powinni walczyc o ta trase jak lwy. Ponad podzialami partyjnymi. To sie wszystkim oplaci.

Piniondze poszły na różne plusy.

Miasteczko w Czechach to TRUTNOV redaktorzyno

Ale przecież napisał,że od Sędziszowa będzie można jeździć czeskim motorkiem (strzelam, że jawką) więc można będzie dojechać i do Trutowa

A wiesz w ogóle gdzie leży SĘDZISZÓW i co to jest MOTORAK?Chyba nie bardzo więc radze sprawdzić zanim coś napiszesz.

I dobrze , lepiej jechać do Czech niż na nasze/wasze trasy, górki, TU wszystko zaśmiecone osrane i słychać tylko ku....wa. Jest zakaz palenia w terenach lesnych a polactwo pali i rzuca pety w las .

Koniec odstawiania szopki, wyremontujcie w końcu linie do Lwówka Śląskiego. Parodia, żeby to ludzie z Marczowa do Nielestna, na nogach po torach dwie godziny do pracy zasuwali. Gdzie ten postęp komunikacyjny urzędasy???

Wieśniaki z jeleniej góry będą mogły znowu pojechać do Czech.A o lwówku to zapomnijcie.Kolej powinna być tylko wokoło Wrocławia i ewentualnie do Lubina przez Legnicę bez zatrzymywania się po wioskach.

Kolejne debilne pociągi.Wszystkie składy powinny zapewniać obsługę Wrocławia bo tam są potrzebne a na peryferiach powinien jeździć PKS.

Pieniądze wyrzucone w błoto.Kogo obchodzą jakieś patałachy z jeleniej góry. Niech się cieszą że w ogóle mają jakieś pociągi.

Kolej w Jeleniej Górze powinna być zlikwidowana.W kotlinie jeleniogórskiej świetną komunikacje zapewnia PKS Jelenia Góra.Na miejscu torów powinno się zrobić ścieżki rowerowe.Wszystkie składy KD powinny być przeznaczone na na kolej aglomeracyjną wokół Wrocławia.

Koniec marzeń o pociągach do jakiegoś tam Lwówka.Nic nigdy już tam nie pojedzie bo jest nie potrzebne.Po co tym biedakom pociągi.To zaścianek i zakała Dolnego Śląska.

Pociągi mogą zarobić na siebie tylko jako miejska kolejka we Wrocławiu.W innych częściach województwa to muchowozy które trzeba likwidować.

Ile będzie kosztował bilet od Sędziszowa?

Do Małgorzata, empek, et22-1000, Gustaw, lucyzucker, boleś. Macie racie polikwidować pociągi odjeżdżające po za Wrocław a was tam zagrodzić Wrocławskim murem tak jak dawniej w Berlinie co by tu tacy ludzie jak wy nie zaglądali.

jedziesz pociągiem z jeleniej lub Wrocławia do Sędzisławia i niestety zonk brak miejsca w czeskim szynobusie więc słabo zorganizowane to jest

Z tą frekwencją to bywa różnie.Jechaliśmy na święta do Kamiennej Góry z rodziną i trafiliśmy na wycieczkę,trzeba było stać przy drzwiach bo motoraczek mały.Na szczęście długo się nie jedzie.Na powrocie jechały tylko 2 osoby.Kiedy ruszy Trutnov Czesi powinni jeździć w trakcji podwójnej.Natomiast Wrocławskim trollom piszącym wyżej można powiedzieć tylko jedno-pocałujcie nas w d u p e.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.