Doręczyciel – narkotyków roznosiciel

Doręczyciel – narkotyków roznosiciel

W torbie oprócz listów i innych przesyłek miał też narkotyki. Już miał wyruszyć do pracy swoim samochodem, gdy zatrzymali go policjanci. 27-letni listonosz ze Szklarskiej Poręby handlował narkotykami. Znaleziono u niego znaczne ilości amfetaminy i marihuany.

Doręczyciel pracował na poczcie w Szklarskiej Porębie, ale mieszkał w Jeleniej Górze. Wczoraj rano miał wyruszyć do pracy, ale został zatrzymany przez policję. Przeszukano jego auto, a potem mieszkanie. Znaleziono w sumie prawie 500 działek amfetaminy, ponad 200 porcji marihuany i kilkanaście tabletek extasy.

- Mężczyzna posiadał także bez zezwolenia rewolwer na ostrą amunicję – mówi nadkom. Edyta Bagrowska, rzeczniczka jeleniogórskiej policji.

Mężczyźnie postawiono zarzut handlu narkotykami, posiadania środków odurzających w znacznych ilościach i nielegalnego posiadania broni. Śledczy sprawdzają, czy handlował on narkotykami w czasie wykonywania swoich obowiązków.
 

Doręczyciel – narkotyków roznosiciel
Doręczyciel – narkotyków roznosiciel

Komentarze (9)

biedne to jego dziecko, co się ma lada moment urodzić, przykładny tata :s

bedziesz w takiej sytuacji to pogadamy!!nie oceniaj kolego!!

bardzo dobrze że wpadł to pedał

szkoda jego dzieciaczka ale to nie jest usprawiedliwieniem

z takim się związać- to miodzio.
gdzie on teraz znajdzie sobie pracę?
może będzie dostawcą pizzy z wkładką?
niech dobrze zadba o żonkę i dzidzię, trudno nie wiedzieć z kim się żyje, ciężko się zmienić nawet, gdy ma się zostać rodzicem, bo wariactwo się uda, ujdzie na sucho. wszystko do czasu. Gdyby głupota miała skrzydła... Lepszy byłby dla niego płomienny romans z dojrzałą mężatką gdzieś na swoim rejonie. A nie takie g...

Założę się że strzelił na niego z ucha były kolega z pracy żeby ratować swoją kicio .A co do tekstów ze to pedał widzą o tym ci którzy mu pewnie dali CWANIACZKI. A dziecka szkoda Faktycznie

Który kolega? ten co go nie ma? wszyscy dobrzy.

:D haha dobrze pedałowi ... mial peszka mugl chowac do gaci ... no cuz teraz beda go r***c za kratami ;]]

siwy TY PAROWKO

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.