Dubletowe zatrzymanie

Dubletowe zatrzymanie

Dwóch sprawców za jednym zamachem złapali jeleniogórscy policjanci. Jeden odpowie za kradzież, drugi za posiadanie narkotyków i uprawę konopi indyjskich.

Funkcjonariusze, wykonując czynności w związku z kradzieżami na terenie Cieplic, przeprowadzali przeszukanie w podejrzanym mieszkaniu. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli warte 8 tys. zł cztery kamery i czujniki ruchu systemu alarmowego. Okazało się, że zostały one skradzione w nocy z 6 na 7 lipca, w Jeleniej Górze na szkodę jednej z sieci komórkowych. Dalsze przeszukanie przyniosło kolejne odkrycie - kilka porcji suszu marihuany oraz 9 doniczek, w których rosły konopie.
W mieszkaniu było dwóch mężczyzn – 21 i 27 letni. Po przesłuchaniu okazało się, że kradzież można przypisać młodszemu z nich, a straszy był właścicielem narkotyków oraz sadzonek.
Policjanci musza jeszcze szczegółowo wyjaśnić wszystkie okoliczności sprawy, przede wszystkim, czy 27-latek nie zajmował się handlem narkotykami. Młodszemu za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a jego koledze, za posiadanie narkotyków i uprawę, do lat 3.

Komentarze (2)

Czaderski dywan ;)

Rozumiem że złodziejstwo należy ukarać, ale żeby czepiać się kilku roślin doniczkowych. Co to przeszkadza jakie ja sobie na parapecie kwiatki hoduje.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.