Dwa miesiące utrudnień na drodze 361

Dwa miesiące utrudnień na drodze 361

Od dzisiaj (czwartek, 12 października) jeszcze więcej utrudnień na drodze wojewódzkiej 361 na odcinku od Proszówki, aż do granicy z Czechami w Czerniawie. Do dotychczasowej szykany w postaci zamkniętego dla ruchu półtorakilometrowego odcinka drogi przed samą granica dojdzie ruch wahadłowy między Proszówką a Orłowicami.

Budimex, wykonawca remontu tego odcinka drogi wojewódzkiej (w ramach projektu „Od zamku Frydlant do zamku Czocha”) uinformuje: „W związku z pracami na drodze wojewódzkiej 361 (Radoniów – Czerniawa-Zdrój) wprowadza się lokalnie ruch wahadłowy między miejscowościami Proszówka i Orłowice. Odcinek od skrzyżowania w Orłowicach do przejścia granicznego w Czerniawie-Zdroju, na czas wykonywania robót budowlanych, będzie całkowicie zamknięty dla ruchu pojazdów. Informujemy, że w okolicach Mirska (od km 3+200 do km 11+430) będzie lokalnie wprowadzony ruch wahadłowy, natomiast droga będzie przejezdna w obu kierunkach podczas całego okresu prowadzenia prac.

Odcinek drogi wojewódzkiej DW 361 od skrzyżowania z DW 358 w Czerniawie-Zdrój do granicy państwa (od km 16+700 do km 18+000) będzie całkowicie zamknięty dla ruchu pojazdów na czas wykonywania robót budowlanych. Dojazd do Republiki Czeskiej zostanie poprowadzony przez DW 358 oraz DW 360 wg załączonego rysunku.

Termin przywrócenia stałej organizacji ruchu na tym odcinku – nie później niż 15.12.2017r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.