Dwa tysiące porcji u 19-latka

fot. KPP Lubań

Rosnące konopie indyjskie, susz, sprzęt do uprawy – to wszystko znaleźli lubańscy policjanci w mieszkaniu nastolatka. Łącznie znaleziono u niego marihuanę pozwalająca przygotować 2 tys. porcji handlowych.

- Funkcjonariusze zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu w wyniku poczynionych ustaleń zatrzymali 19- letniego mieszkańca powiatu lubańskiego. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli 5 sadzonek konopi indyjskich a na strychu domu porozwieszany susz z zakazanych roślin. Oprócz tego funkcjonariusze zabezpieczyli sprzęt do ich uprawy: opakowania z żarówkami, osłony metalowe z oprawkami, zasilacze prądu oraz wagę i nawozy – informuje Justyna Bujakiewicz-Rodzeń oficer prasowa lubańskiej policji. - Z całego nielegalnego procederu policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 2 tysiące porcji marihuany.
Po wykonanych na miejscu czynnościach, 19-latek został przewieziony do jednostki policji, gdzie usłyszał zarzut uprawy oraz posiadania środków odurzających. Za tego typu przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

marycha1.jpg
marycha2.jpg
marycha3.jpg
marycha4.jpg

Komentarze (2)

Brawo policja

Pogratulować następny handlarz śmiercią złapany a tak na serio zajmijcie sie patafiany łapaniem przestępców a nie następnemu dziecku robicie kłopoty na starcie w dorosłość

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.