Dyplomy w „Karkonoskiej” rozdane

Fot. Barbara Wyleżoł

Absolwenci Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze odebrali z rąk Rektora prof. Mariana Ursela dyplomy ukończenia studiów pierwszego stopnia. Uroczystość odbyła się 19 lipca w auli „Karkonoskiej”.

Dyplomatorium zgromadziło blisko dwustu absolwentów ze wszystkich kierunków KPSW. Ostatnie roczniki z dumą odbierały dyplomy i wyróżnienia z rąk władz uczelni. Nie zabrakło łez wzruszenia i gromkich oklasków.

- Trzy lata rzetelnej pracy w Samorządzie Studenckim z grupą niesamowitych ludzi. Wiele wydarzeń, konferencje, trzecia edycja święta uczelni i Miss Karkonoskiej. To wszystko zasługa naszych kolegów w tym roku akademickim. To wspaniałe chwile. Dla mnie najlepszym momentem w ciągu trzech lat jest na pewno podziękowanie od władz uczelni za rzetelnie wykonywaną pracę” - mówił były przewodniczący Samorządu Studenckiego – Kornel Musiał.

Rektor KPSW Marian Ursel podczas przemówienia w czasie dyplomatorium podkreślał, że był to czas wytężonej pracy dla całej uczelni. Efektem zespołowego działania są studia magisterskie. Kierunek pielęgniarstwo i fizjoterapia od przyszłego roku akademickiego 2017/2018 będą jednolitymi studiami magisterskimi. Uczelnia planuje rozszerzać swoją ofertę kierunkową w kolejnych latach. Mając nadzieję na pozytywne zaskoczenie przyszłych studentów.

Nieco więcej o dalszych planach powiedział Kierownik Zakładu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych dr Jerzy Widerski:

- Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa może z uśmiechem podsumować rok rzetelnej pracy. Wydział Humanistyczny także pracuje nad kierunkami magisterskimi. Mamy nadzieję, że niebawem nasza oferta poszerzy się o Zarządzanie Komunikacją Marketingową.

Dyplomatorium 2017 KPSW Fot Barbara Wyleżoł (1).jpg
Dyplomatorium 2017 KPSW Fot Barbara Wyleżoł (4).jpg
Dyplomatorium 2017 KPSW Fot Barbara Wyleżoł (2).jpg
Dyplomatorium 2017 KPSW Fot Barbara Wyleżoł (3).jpg

Komentarze (3)

Ciekawe zdjęcia i nowy autor. NJ się rozwijają. A nasza akademicka młodzież super. Gratulacje.

Dwustu absolwentów ze wszystkich kierunków?Jaja jakieś?Jaki nabór jest na tę uczelnię też 200 osób?Wydaje się,że 1000 to minimum.Ta uczelnia to chyba tylko miejsca pracy dla kadry.

..ten starszy Pan na zdjeciu 3 to ma zdrowie,w takie upaly lamparta ubranie

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.