Eksperci od mnożenia

Eksperci od mnożenia

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają – pod takim hasłem odbył się tegoroczny, VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Szkole Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze. Ma on na celu zachęcić uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

To nietypowe święto obchodzono w piątek (29 września). Tego dnia w „Trzynastce” czekała na uczniów niespodzianka: na schodach w budynku pojawiły się naklejki z tabliczką mnożenia. Pomysł bardzo się spodobał. W czasie przerw każdy uczeń mógł spróbować swoich sił przy rozwiązywaniu zadań. Wyniki sprawdzali uczniowie-egzaminatorzy, wybrani dzień wcześniej. Każdy, kto podał wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywał tytuł MT expert, czyli – eksperta tabliczki mnożenia i otrzymywał stosowną odznakę lub certyfikat. Ostatnim elementem był ogólnopolski, internetowy konkurs „Tabliczka Mnożenia na Czas”.

– Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć do współzawodnictwa – przyznały koordynatorki tej imprezy Tamara Nielubińska i Maria Łabaziewicz.

03.jpg
04.jpg
06.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
17.jpg
19.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.