Film o bieganiu w Kowarach nagrodzony!

Film o bieganiu w Kowarach nagrodzony!

Promocyjny klip pt. „Kowary – u nas biega się najlepiej” zdobył nagrodę na podczas XII FilmAT Film, Art &Tourism Festiwal 2017. Zwyciężył w kategorii „Sport”.

Film ten został wykonany jesienią ubiegłego roku, na zlecenie Gminy Miejskiej Kowary, przez firmę M. Brothers Studio, w której działa zdolny mieszkaniec tego miasta Rafał Musiałek. Jest efektem współpracy władz z grupą zapaleńców realizujących swoje sportowe pasje w lokalnym teamie pod nazwą „Kowary Biegają”. Głównymi bohaterami filmu są sympatyczni kowarzanie: Konrad Biela, Mariola i Mirek Kaneccy oraz ich wyjątkowy labrador Maja.

Obraz przedstawia miasto nad Jedlicą jako miejsce wprost stworzone do uprawiania biegów oraz ruchu na świeżym powietrzu. Dzięki temu, że blisko stąd jest zarówno na szlaki Karkonoszy, jak i Rudaw Janowickich coraz więcej mieszkańców i odpoczywających tu turystów uprawia tę wymagającą dyscyplinę sportu, jaką są biegi górskie. – Kowary są fajne, bo buty wiążesz w mieście, a za chwilę wycisk dajesz sobie w lesie – powiedziała jedna z pań, występujących w filmie.
Klip został uznany przez jury tegorocznego Festiwalu za najlepsze dzieło w kategorii „Sport”. Gratulujemy! Film można obejrzeć pod linkiem poniżej.

See video

Komentarze (2)

Eee, no fajne. Podoba mi się. Gratulacje dla realizatora za prowadzenie kamery i montaż. Bardzo dobrze zrobione.

Dziękuję serdecznie za opinię! :)
Pozdrawiam i zapraszam na moją stronę
...Gdzie jest więcej ciekawych produkcji z naszego regionu i nie tylko :)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.