Futsal Cup za nami

Drużyna Up Hotel zwyciężyła w tegorocznej, XI edycji turnieju Futsal Cup o puchar burmistrza Piechowic. W zawodach, które odbyły się w miniony weekend, wystartowało 10 ekip.

Turniej rozegrano tradycyjnie w hali sportowej w Piechowicach. Uczestnicy byli podzieleni na dwie grupy, w których rywalizowano systemem każdy z każdym. Dwie najlepsze ekipy z każdej grupy awansowały do półfinałów. W finale Up Hotel pokonał drużynę Draexlmaier. Trzecie miejsce zajęła ekipa Piechowice Team, która pokonała Orbitę.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Janusz Pryczek (Piechowice Team), królem strzelców - Bartłomiej Golonka (Orbita) a najlepszym zawodnikiem - Marcin Gajek (Draexlmaier).