Gangsterski wybryk podpitych dziewczyn

Cztery pijane nastolatki zaczepiły idącą drogą dziewczynę i dotkliwie ją pobiły. Sprawczynie były pod wpływem alkoholu. Wkrótce staną przed sądem rodzinnym i dla nieletnich.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 16. na ul. 1 Maja. - Dziewczynki zaczepiły przechodzącą koleżankę. Na początku biły ją rękami, później parasolką – mówi nadkomisarz Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Na szczęście, piętnastolatka wyrwała się napastniczkom, uciekła i zawiadomiła policję.

Funkcjonariusze po przyjeździe zauważyli dziewczynki, które na widok radiowozu zaczęły uciekać. Po krótkim pościgu udało się je zatrzymać. Okazało się, że to mieszkanki Jeleniej Góry w wieku 13-16 lat. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od nich zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało u nich od 0,4 do ponad 0,5 promila.

Co wywołało taką agresję dziewczyn? Policji wyjaśniły, że kiedyś 15-latka zaczepiła siostrę jednej z dziewczyn.

Pokrzywdzonej na szczęście nic poważnego się nie stało, napastniczki odpowiedzą przed sądem rodzinnym i dla nieletnich.

Komentarze (12)

Do pipi. Ciekawe jak to skomentujesz?Ja określam bandyctwo.

No pipi tym razem to kobiety zawiniły.Ciekawe co ty na to????

Pipi napisze że to przez chłopaka jednej z dziewczyn który ją np.rzucił albo się pokłócił i jak zawsze dziewczyny są niewinne!!! O albo napisze że się pobiły o chłopaka :)

..Zadnego mezczyzny tam NIE bylo ??.To na pewno dlatego..wydarzyla sie ta SMUTNA historia !..

To byli mężczyzni przebrani za dziewczynki

Ludzie! Czy Wy naprawdę nie macie do kogo pisać?! Przecież to mnie tylko napędza do wydalania z siebie tych wszystkich pisanych idiotyzmów. Czuję się gwiazdą forum i myślę , że wszyscy mnie lubią. Jak będziecie do mnie pisać , to dopiero Wam pokażę szczyty debilnego kretyństwa mojego. Co to "gaduły" nie macie?

:angry: :angry: :angry: :angry: Gnoje zaczynają przygodę, z alkoholem , i półświatkiem - w tym wydaniu debilizmu będą bardzo butne , następnie ćpanie , nierząd, złodziejstwo, pobicia, napady, prostytucja, w ciągu narkotycznym mordersto/a , ROZCZAROWANIE ŻYCIEM.!!!!!.Odsiadka,zgnojenie co niektórych dziewczątek w Z.Poprawczym , chyba że będą walczyły : czyli bandytyzm za kratami, następnie pewno ZK , naród utrzyma za darmo darmozjadów!!!!. A można pociągnąć rodziców do odpowiedzialności za napad !!! Rodzice poszkodowanej powinni założyć sprawę o odszkodowanie, za wszystkie krzywdy które doznało dziecko!!! Żądać dużej notatki na pierwszej stronie poczytnej gazety z ujawnieniem nazwisk bandytów/ek. Znając jednak życie w tym chorym kraju !!!! skończy sie na śmiesznym wyroku, i szybko sprawa ucichnie, ale tylko do momentu pierwszego zabójstwa , lub ciężkiego uszkodzenia ciała!!!!!!! pytanie - kiedy będzie? kiedy to nastąpi? zapewne szybko!!A kiedy zacznie się karać faktycznie??? Bo karanie w tym kraju skończyło sie z momentem ujawnienia pierwszej: SŁYNNEJ POMROCZNOŚCI JASNEJ, można to podpasować do każdego ekscesu bandyckiego, ciekawe kto ją miał pierwszy w tym kraju????

:lol: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pijana młodzież w osobach!!!!! z nazwiska wymienić!!!!!!!!!!! dokonały napadu bandyckiego!!!!!! Tak to powinno brzmieć!!! Bo dziewczynkami to były do momentu pierwszego łyku alkoholu!!!!!W następstwie takiego czynu jest się bandytąąą!!!!!!!!!!!!!!!!.CZEGO REDAKTORKI SIĘ BOJĄ??????? Jak macie zamiar tak pisać , to lepiej idźcie do łopaty ! można dużo przemyśleć. Akurat jest wielka budowa przy Grunwaldzkiej, łopat nie zabraknie!!!

A ja się pytam KTO SPRZEDAŁ IM WÓDĘ ? Może przy okazji policja zainteresowała by się tym ?

PIIPI kiedy się unicestwisz??? !!!!!!! Wieniec będzie gratis. Założę się o złotówkę że nie masz odwagi zeskoczyć z Grzybka na bańkę, bez spadochronu . Popróbuj będę zerkał przez lornetę.

..do - [~Grabarz..]..Chodzi Ci..o BOROWIKA czy MUCHOMORKA ??..

Jestem za tym,aby policja używała częściej gazu i pałek.Uważam,że dałoby to wiele do myślenia rozwydrzonym gówniarzom/rą :angry:

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.