Głosów przybywa, ale kolejność się nie zmienia

Głosów przybywa, ale kolejność się nie zmienia

Zgodnie zapowiedzią zamieszczoną na łamach „Nowin Jeleniogórskich” ujawniamy częściowe wyniki głosowania na „Człowieka Roku 2017”. Dzisiaj pierwsza analiza przebiegu głosowania zamieszczona na portalu. Kolejne w czwartek i piątek. Wyniki są stanem na godzinę 12.00 dnia publikacji.

Ciągle na prowadzeniu są Jadwiga Błaszczyk i Krzysztof Czaplicki, którzy konkurentom odskoczyli na około 200 punktów (jest to albo 100 kuponów, albo 200 – sms-ów). Pierwsza piątkę uzupełniają: Agnieszka Karaban, Agata Ćwiek oraz Beata Pacyga. Tutaj jest duży ścisk, bo różnica głosów to…. 1 punkt (miejsce 3 i 4 ex aequo). Na miejscach od 6 do 10 zameldowali się: Maria Łabaziewicz, Krystyna Pisarska, Alicja Drgun-Ciechanowka, Józef Liebersbach i Artur Zych.

Marii Łabaziewicz do 5 miejsca brakuje zaledwie 16 punktów (8 kuponów albo 16 sms-ów). Z kolei różnica między szóstą Marią Łabaziewicz a dziesiątym Arturem Zychem to tylko 10 punktów (czyli 5 kuponów albo 10 sms-ów). Cały czas mały dystans do czołówki mają Jens Kroeger, Konrad Sikora, Mirosław Garbowski, Witold Szczudłowski czy Radosław Jęcek. Tu praktycznie każda godzina głosowania może wywrócić klasyfikacje do góry nogami, a żaden z kandydatów nie może być pewny finału.

Jutro kolejny meldunek z przebiegu głosowania. Przypominamy, że ten etap głosowania trwa do poniedziałku 15 stycznia w południe. Przypominamy, że kupując „Nowiny Jeleniogórskie” i wypełniając plebiscytowe kupony zyskują Państwo możliwość 3 głosów (człowieka roku, sportowiec i trener), a każde ze wskazań ma siłę 2 punktów.

Głosowanie kończymy w poniedziałek 15 stycznia o godzinie 12.00. Nazwiska finalistów ogłosimy za tydzień w „Nowinach Jeleniogórskich” i od tego momenty będzie można wspierać tylko tych kandydatów, którzy pozostali w grze o tytuł „Człowieka Roku”.