Górska WOŚP zagrała przed schroniskiem Samotnia

Górska WOŚP zagrała przed schroniskiem Samotnia

Nóż nepalski, młynek modlitewny z doliny Katmandu, kultowy bałwan i inne tradycyjne orkiestrowe gadżety licytowano dzisiaj (30.01) na Górskiej WOŚP.  Orkiestra zagrała, jak co roku, dzień przed wielkim finałem  w schronisku Samotnia. W tym roku, jak wszędzie, zabawa przeniosła sie do sieci. Tam można było wylicytować gadżety podarowane przez himalaistów.

Na żywo, sprzed Samotni licytację prowadzili: Tomasz Banasiewicz, Piotr Pustelnik i Maciej Sokołowski.

Zbiórka trwa nadal. Licytacje prowadzone są na zrzutce.pl oraz na allegro. Do wylicytowania są między innymi nóż nepalski, mapy z wypraw, album Moje Himalaje. Do tej pory na WOŚP zebrano ponad 11 tys. zł. "Wykupujcie wirtualne miejsca, wytarzajcie Banana w śniegu, kupcie kultowego Zenona, hot doga do samodzielnego montażu. albo nocleg u sąsiadów" - zachęcają do licytacji gospodarze schroniska Samotnia. Zrzutkę ilustrują zdjęciami z poprzednich górskich finałów WOŚP. Na FB schroniska można obejrzeć film z tegorocznej licytacji.

Jutro (31 stycznia) WOŚP zagra w Jeleniej Górze i innych miastach całej Polski. Licytacje i koncerty przeniesiono do internetu z powodu pandemii koronawirusa, ale wolontariusze wyjdą na ulicę i do puszek będą zbierać datki na orkiestrę.

Górska WOŚP zagrała przed schroniskiem Samotnia
Górska WOŚP zagrała przed schroniskiem Samotnia
Górska WOŚP zagrała przed schroniskiem Samotnia
Górska WOŚP zagrała przed schroniskiem Samotnia

Komentarze (4)

"Aborcjonazistki" ze "Strajku Covid", te spod znaku "Czerwonej BLUZGAWICY", będą razem z WOŚ.P. zbierały datki do swoich skarbonek-skrobanek na zabijanie i ratowanie wszystkich dzieci z wadami (rozwoju, płci, IQ, orientacji itd.)

@AndrzejDuda ściąga szczepionki z USA, @BeataSzydlo z UE, bo wszyscy ją tam szanują za wynik 27:1 i upominanie o wartościach, @MorawieckiM z Rosji za pośrednictwem przyjaciela Orbana. Nad wszystkim czuwa nasz mini Breżniew, którego podziwia cały świat! I mamy to! Dobry pomysł?
Job wasza narodowo socjalistyczna pisbolszewicka mat'.

Czemu dzieciaki z puszkami wystają pod kościołami? Przecież Owsik to zadeklarowany wróg Kościoła Katolickiego. Ale "pecunia non olet", co nie Juras?

Była "Mrówka Cała" pusta, a teraz będzie "Mrówka Cała" pełna "Złotych Melonów". "Jasna Sprawa", że Jurasowi się należy. A kościoły sprofanują za tydzień.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.