Groził nożem lokatorom

Groził nożem lokatorom

Był bardzo pobudzony, biegał po korytarzach kamienicy i krzyczał, groził i wymachiwał nożem. Policjanci znaleźli przy mężczyźnie narkotyki.

Mieszkańcy jednego z budynków w Kamiennej Górze późnym wieczorem wezwali policję. Czuli się zagrożeni, bo jeden z lokatorów wpadł w niezrozumiały szał. Obrażał mieszkańców, wykrzykiwał, że wszystkich pozabija. Miał przy tym w ręku nóż, więc sytuacja była poważna. Wezwani funkcjonariusze obezwładnili 29-latka. Znaleziono przy nim 8 porcji amfetaminy. Badania krwi wykażą, czy był też pod jej wpływem. Mężczyzna był do tej pory wielokrotnie zatrzymywany za przestępstwa przeciwko mieniu. Tym razem trafił na 3 miesiące do aresztu. Czeka go sprawa sądowa, po której może trafić za kratki nawet na 3 lata. 

Komentarze (5)

może po ostatnich wydarzeniach w końcu policja zajmie się ściganiem metamfetaminowych ćpunów, bo to oni są teraz plagą i prawdziwym zagrożeniem. Zazwyczaj się o tym nie pisze, ale 90% złodziei to właśnie ćpuny na głodzie szukający łatwej kasy ma metamfetaminę. Nie mają skrupułów.

Z nożem latał.Czy oPOzycja totalna obwini o to PiS?

Powiedz no, pisiorku, jak długo będziesz się jeszcze brandzlował przy wciskaniu shifta gdy piszesz P i O? Napletek cię jeszcze nie piecze?

Ziemianie nadwiślańscy!!!
Nie jesteście żadnymi polakami!
Jesteście po prostu Ziemianami, którym pechowo przyszło się urodzić w korupcyjno-pedofilsko-złodziejsko-katolicko-alkoholickim grajdole. Zostaliście nauczeni mówić po polsku. A następnie zbrodnicza organizacja, czyli system edukacji tzw. narodowej rozpoczął pranie mózgu zasraną martyrologią, tożsamością narodową i dziedzictwem narodowym, aby z Was zrobić mięso armatnie i żywicieli dla parszywych beneficjentów sojuszu ołtarza z tronem.
Tzw. polska to tylko rewir działania zorganizowanej grupy przestępczej, czyli tzw. władzy w togach, sutannach, ewentualnie w garniturach.
JEDNOCZYMY PLANETĘ W JEDNO PAŃSTWO, A PATRIOTYCZNE PASOŻYTY DO WIĘZIEŃ!!!!!
PRECZ Z OBRZYDLIWYM SOJUSZEM POSTKOMUNISTYCZNO-PRAWICOWEJ WŁADZY Z PEDOFILSKIM GANGIEM WATYKAŃSKICH OSZUSTÓW STOSUJĄCYCH METODĘ "NA ZBAWIENIE"!!!!!
zob. pokazywarka.pl/tu1kmh/

"Hej młoty do roboty, niebieskie ptaki do paki" Tak do tej mantry podśpiewuj poszkodowany ;]

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.