Groził nożem żonie i dzieciom

Groził nożem żonie i dzieciom

Mężczyzna groził pozbawieniem życia żonie i swoim dzieciom. Kiedy na interwencje przyjechała policja, trzymał w ręku nóż. Był pijany. Teraz odpowie on za groźby karalne za co grozić mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz mężczyzna musi opuścić mieszkanie.

Policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o groźby karalne.

Policjanci zostali wezwani do jednego z jeleniogórskich mieszkań na interwencję. Według zgłoszenia nietrzeźwy mężczyzna awanturował się i groził pozbawieniem życia domownikom.

Na miejscu policjanci zastali zgłaszającą oraz jej 39-letniego męża. W mieszkaniu było również troje małoletnich dzieci. Mężczyzna z nożem w ręku groził pozbawieniem życia żonie i dzieciom. Był pijany. Domownicy byli przestraszeni, kobieta obawiała się jej mąż może spełnić groźby.

W związku z ewentualnym zagrożeniem życia i zdrowia 39-latek trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia, a mężczyzna odpowie za groźby karalne za co grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego dozór policyjny, mężczyzna ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz musi opuścić mieszkanie.
 

Komentarze (1)

"Za co grozic mu moze NAWET..." to jakas kpina. Powinno byc TYLKO. Co z tym prawem w tym chorym kraju??? Wszyscy kloca sie o Tuska i Kaczynskiego zamiast domagac sie normalności i rozliczac klamcow z obietnic. Ludzie trzeba wyjsc na ulice!!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.