Groźne zderzenie na Mickiewicza

Groźne zderzenie na Mickiewicza

Trzy osoby, w tym siedmioletnie dziecko, trafiły do szpitala w wyniku zderzenia, do którego doszło w czwartek rano na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Norwida.

– Kierujący samochodem marki Subaru jadąc ulicą Norwida nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Renault – relacjonuje aspirant Marcin Drozd z wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Renault zjeżdżał z góry jednokierunkowym odcinkiem ulicy Mickiewicza.

 

Zderzenie wyglądało bardzo groźnie: renault wjechał na chodnik i zatrzymał się na płocie pobliskiego przedszkola, subaru obróciło się o 180 stopni.

 

– Do szpitala trafiły trzy osoby jadące renaultem: to małżeństwo i siedmioletnie dziecko – informuje M. Drozd. Na szczęście, ze wstępnych ustaleń wynika, że nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

 

To kolejne groźne zderzenie na tym skrzyżowaniu. Wiosną tego roku doszło kobieta jadąca ulicą Mickiewicza w wyniku zderzenia wjechała nissanem do ogródka przedszkola. To nieużytkowana część ogrodu, miejsce zabaw dla dzieci znajduje się z drugiej strony.

 

Jak mówią mieszkańcy, skrzyżowanie to nie jest niebezpieczne. - Niebezpieczni się kierowcy, którzy jeżdżą tędy na pamięć – słyszymy.

IMG_2741.jpg
IMG_2712.JPG
IMG_2719.JPG
IMG_2721.JPG
IMG_2723.JPG
IMG_2728.jpg
IMG_2729.JPG
IMG_2731.JPG
IMG_2732.JPG
IMG_2743.JPG
IMG_2745.JPG

Komentarze (15)

A zbadał ktoś tego mistrza kierownicy w subaru na okoliczność wczorajszych %?

Jacy ładni policjanci i ich maszyna:))

Ta, tylko z tymi czapkami to przesada w przepisach. Muszą wozić dodatkowe czapki w kufrach i zakładać je do interwencji zamiast kasku. Dobrze, że im w tych czapkach nie kazali jeździć, bo by chyba musieli mieć sznureczki pod brodą.

BMW R1200RT
Dwucylindrowy bokser 1170 ccm. 110 KM przy 7500 obr./min.
Maksymalny moment obrotowy: 120 Nm przy 6000 obr./min.
Masa: 259 kg
Przyśpieszenie 0-100 km/h: 3,7s
Prędkość maksymalna: 223 km/h

-"Jak mówią mieszkańcy, skrzyżowanie to nie jest niebezpieczne. - Niebezpieczni się kierowcy, którzy jeżdżą tędy na pamięć – słyszymy."- ano chciałbym usłyszeć tych "mieszkańców", widocznie NIGDY nie jechali samochodem z dołu ul. Norwida przez ul. Mickiewicza, parkujące samochody na lewej stronie ul. Mickiewicza całkowicie zasłaniają widok w lewo! Przejechanie tego skrzyżowania, to jakby gra w "rosyjską ruletkę" Nie piszcie takich głupot!

a jeszcze niedawno,po wcześniejszym wypadku,ledwo ogrodzenie naprawili...może czas pomyśleć o ogrodzeniach z gumy?

do Anonima 2:
masz całkowitą rację !!!
Na Mickiewicza STALE parkują auta, kompletnie zasłaniając widoczność na tą ulicę. Często muszę przejeżdżać przez ul. Mickiewicza, właśnie od ulicy Norwida. Kompletny brak widoczności !!!
A z góry nie brakuje "kowbojów", którzy świadomi pierwszeństwa popisują się szybkością - gdzie jest Policja ???
Jadą środkiem ulicy - ile fabryka dała - po to by potem gwałtownie hamować przed wjazdem na ul. Wolności.
Bardzo, ale to bardzo brakuje tam POLICJI z radarem !!!

Drogie niemoty ! :) ...jeśli kręcicie w lewo z Norwida w Micka, to trzeba ustawiać się na lewy pas po skręcie ...tam jest jednokierunkowa, nic wam nie zagrozi. Jeśli jedziecie prosto, to wychylacie nosa zza aut powolutku ...widać na jakieś 30 m spoko i potem zdecydowanie pokonujecie skrzyżowanko :) ...a jak nie umiecie ruszać sprawnie, to idziecie na doszkalanie lub prawko do szufladki i busik ! :)

Niemot to chyba z ciebie. Żeby skręcać w lewo z Norwida w Micka, to tylko taki nieuk jak ty pod prąd jeździ. Sam się udaj na te doszkalanie.

Widzisz Droga Liczyrzepko ...to jest tak ! Jedną z głównych cech niemoty ...obok niemoctwa samego w sobie, jest cecha pewności siebie i beztroska w powielania bzdur, które sama sobie niemota wymyśli ! :) ...jednak z okazji dzisiejszego ...Drugomajowego Święta mam taką dozę empatii, że wytłumaczę ...o ile zdołasz pojąć :) ...jedziemy sobie Wojska Polskiego, skręcamy w Słowackiego, następnie w lewo w Norwida i w lewo ...no w lewo gdzie ? :) ...O ! g****o się zrobiło no nie ? ...no właśnie, że nie bo drugą cechą niemoty jest nigdynieprzyznawalność do własnych błędów ...sie rozumie :)

[quote=rymcycymcy]Widzisz Droga Liczyrzepko ...to jest tak ! Jedną z głównych cech niemoty ...obok niemoctwa samego w sobie, jest cecha pewności siebie i beztroska w powielania bzdur, które sama sobie niemota wymyśli ! :) ...jednak z okazji dzisiejszego ...Drugomajowego Święta mam taką dozę empatii, że wytłumaczę ...o ile zdołasz pojąć :) ...jedziemy sobie Wojska Polskiego, skręcamy w Słowackiego, następnie w lewo w Norwida i w lewo ...no w lewo gdzie ? :) ...O ! g****o się zrobiło no nie ? ...no właśnie, że nie bo drugą cechą niemoty jest nigdynieprzyznawalność do własnych błędów ...sie rozumie :)[/quote]
Poeta... tylko głowa nie ta ;)

Co za GŁĄB KAPUŚCIANY!!! wymyślił parkingi wzdłuż ulicy po same niemal skrzyżowania. Tak jest niemal wszędzie w Jeleniej i żeby wyjechać z pobocznej na główną to trzeba wyjeżdżać niemal całkowicie na lewą stronę lub środek ulicy i odstawiać cyrki na drodze.

Osoby podróżujące renaultem lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt m.czura@wp.pl

hair thinning and hair loss treatment gastrointestinal disease definition
stromectol http stromectol tablets

medical asthma allergy advice
stromectol tablets for sale http stromectol 3mg tablets

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.