#hot16Challenge2 wkracza na jeleniogórskie podwórko

#hot16Challenge2 wkracza na jeleniogórskie podwórko

Po raperze JNR i soliście zespołu Leniwiec coraz więcej osób z naszego regionu bierze udział w #16hotChallenge2. Swoje zwrotki zaprezentowali prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak, Ryszard Grzywacz, nauczyciel II LO w Jeleniej Górze oraz Łukasz Duda, reżyser, kierownik impresariatu Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Wśród nominowanych są znani mieszkańcy, więc wkrótce usłyszymy kolejne szesnastki w lokalnym wydaniu.

Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak nominował : Maję Włoszczowską, Igora Kwiatkowskiego, Kazimierza Pichlaka, Tadeusza Kutę, Rafała Fronię, Marka Napiórkowskiego.

Łukasz Duda nominował: cały wydział kultury jeleniogórskiego magistratu, Jakuba Mieszałę oraz Marcina Zawiłę.

Zwrotek można posłuchać na profilach FB Łukasza Dudy oraz Jerzego Łużniaka.

Na czym polega Hot16 Challenge?

Jest to druga edycja hip-hopowego wyzwania. Polega ono na nagraniu na żywo 16 wersów (gorąca szesnastka) i nominowaniu do zabawy kolejnych osób. Uczestnicy mają na realizację 72 godziny.

Raperzy, pisarze, naukowcy, samorządowcy artyści rapują, aby wesprzeć służbę zdrowia w walce z koronawirusem.

Zbiórka prowadzona jest na portalu Siepomaga. Pieniądze wpłacają uczestnicy challengu oraz ich fani. Zebrano do tej pory 28 mln złotych.

Jak informuje portal Siepomaga dzięki darowiznom przekazanym na rzecz wsparcia polskiej służby zdrowia, oprócz sprzętu medycznego, który dostarczamy do szpitali cały czas, zakupili 70 nowoczesnych zestawów do wysokoprzepływowej tlenoterapii donosowej (Nasal High Flow, NHF) uznawanej przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) za jedną z terapii leczenia pacjentów chorych na COVID-19.

Komentarze (12)

Co to za g****a nazwa, hotsrot2

Wiejski lans a'la Łużniak - dramat

Ale gniot.

Challenge, a nie challange. Nauczcie się przynajmniej pisać poprawnie.

Nie wymagaj zbyt wiele, przecież nie potrafią nawet w nazwiska: "Tadeusza Kuta, Rafała Fronie"

Jeden fuj, to i tak nie po polsku. Nie piszę po naszemu, bo teraz są ciężkie.

Byłem dzisiaj w wydziale kultury. Rozbawił mnie pracownik, który otwarcie czytał sobie gazetę i w d... pie miał jakąś tam prace. Wyszedłem jak wszedłem niezauważony. Widać, że bardziej do Hip hopu niż do pracy stworzeni. Pani naczelnik w wydziale bywa ale trudno przewidzieć kiedy. Może jak nagrają ten czelendż to podpiszą kontrakt i pojadą w świat a w wydziale będzie ktoś pracował?

chyba ktos zapomnial o codettwo

http

http

Do tarcia chrzanu a nie do gospodarzenia miastem.... Polityczne miernoty

Nudne to już się robi, zaraz nie będzie kogo nominować....

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.