Jechał i pił

Fot. KMP Lubań

30-latek a Ełku gasił w czasie podróży pragnienie tanim piwem z dyskontu. Poziom alkoholu w organizmie osiągnął wartość 2,6 promila. Zanim pijanego kierowcę zatrzymała policja zdążył uszkodzić inne auto. 

O podejrzeniu, że kierowca renault master jest pijany, poinformował policję jeden z mieszkańców Lubania. Był świadkiem nieudolnego parkowania dostawczaka przed jednym ze sklepów w mieście, w wyniku czego uszkodzone zostało sąsiednie auto. Zanim patrol policji dotarł na miejsce, renault ruszył, ale łatwo go było namierzyć, bo na publicznej drodze, wieczorem poruszał się bez świateł mijania. Po zatrzymaniu samochodu dostawczego z obca rejestracją i przy próbie sprawdzenia dokumentów, stało się jasne, ze kierowca jest pijany. Bełkotał, czuć było woń alkoholu, a w szoferce walały się liczne puszki po piwie. 30-latek dalej nie pojechał, stanie przed sądem, który z pewnością zabroni mu czasowo kierować pojazdami mechanicznymi, a ponadto może go posłać na dwa lata za kratki. 

niet.jpg

Komentarze (9)

Żenada . Gardzę takimi potencjalnymi mordercami drogowymi.

Gdyby spowodował wypadek i to nawet ze skutkiem śmiertelnym w myśl polskiego, chorego, wyjątkowo łagodnego dla pijaków za kółkiem prawa, groziłoby mu góra 12 lat, bo to debilne prawo stanowi, że nawet jeśli wypadek drogowy powoduje pijany kierowca to robi to nieświadomie.

,,,,,tutaj sie nie pier,,,,,,,,la,konfiskata ,zlomu,prawkow piz,,,,u,bardzo wysoka kara pieniezna,,,,jeeli nie masz szmalu to zabiora z chaty wszystko co ma jakas wartosc,,,,,,,,,

Ty, kartoflu, te przecinki w ilościach hurtowych, to po co? O kropkach nie słyszałeś? W szkole nie było prądu i nie widziałeś tablicy czy po prostu masz pusty łeb? Patrząc na poziom twoich wypowiedzi, to chyba to ostatnie.

alfons ty cwoku ,z ryja ci wali ,pedale,gnido obsrana,podaj miejsce gdzie mozemy sie spotkac ,twoj ryj wyprostuje ,szumowino HGW,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,......................

Dzieciaczku, gimbazo, ojciec cie pierze po ryju, to w sieci udajesz cwaniaka? Pewnie wszystkie pierwszaki się ciebie boją? Możemy się zaraz ustawić, ale jak to będzie wyglądało, żeby dorosły strzelił gówniarza w pysk? Pewnie przechodnie usłyszeliby płacz i podbiegli, prawda? Zawsze tak masz, że jak dostaniesz plaskacza, to beczysz. Wracaj do szkółki, szczochu.

Czy tu nikt nie czuwa nad wyeliminowaniem rynsztokowego słownictwa?

Trzeba być totalnym dnem żeby swoje śmieciarskie pomysły wysypywać pod artykułami porządnego portalu.

To był mój kierowca, szkoda słów.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.