Jelenia Góra wysoko w rankingu miast

Jelenia Góra wysoko w rankingu miast

Jelenia Góra znalazła się na trzecim miejscu wśród 66 miast na prawach powiatu, w rankingu Związku Powiatów Polskich. Dwa lata temu  była na  22 miejscu, a w ubiegłym – 19.

Ranking Związku Powiatów oparty jest na wnikliwej analizie wielu elementów działalności.  Oceniane są m.in.: działania proinwestycyjne i prorozwojowe, rozwiązania poprawiające jakość obsługi mieszkańców, funkcjonowanie jednostek samorządu terytorialnego, rozwój społeczeństwa informatycznego, rozwój społeczeństwa obywatelskiego, umacnianie systemów zarządzania informacją, promocja rozwiązań z zakresu ochrony zdrowia, ekoenergetycznych, ekologicznych, współpraca krajowa i międzynarodowa i wiele innych.

W odróżnieniu od innych, ten ranking trwa przez cały rok i prowadzący go eksperci, pracujący w trybie on-line, aktualizują sukcesywnie wyniki.

– Dla mnie jest to poza wszystkim – powiedział Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry – ocena pracy urzędników i pracowników samorządowych, bowiem na wyniki tego rankingu wpływa zaangażowanie i wiedza tzw. przeciętnego urzędnika, który w kontakcie z mieszkańcem buduje wizerunek miasta i urzędu. Mam satysfakcję, że ten zespół zasłużył na tak wysoką ocenę.

Komentarze (17)

Czy te "gorsze" od JG miasta zostały w zeszłym roku zbombardowane? W czym JG (poza pięknym położeniem) jest lepsza od innych miast w Polsce? Tylko konkretne odpowiedzi - bez idiotycznej napinki proszę.

Wspomniany ranking kategoria miasta na prawach powiatu.Równie dobrze mozna zrobić ranikng
kategorii: miasta na literę J jelenia góra jest na pierwszym miejscu. Natomiast jaki jest koń kazdy widzi i kazdy mieszkaniec wie .
Można zrobić ranking :Niespełnione obietnice wyborcze prezydentów miast. Nasz prezydent z racji doświadczenia zdobytego w szeregach PO ale nie tylko z pewnością zdobył by zasłuzenie tytuł Łgarza wyborczego .

No cóż ktoś te dane musiał udostępnić .Trzeba to zweryfikować .Czy to nie jest na zasadzie "mamo chwalą na ,kto? ty mnie a ja was".Dobry kit to pół sukcesu.

Urzędnicy oceniają urzędników? Skoro jest tak wspaniale to dlaczego Jelenia wciąż jest w ścisłej czołówce drożyzny i najszybciej wyludniających się miast w Polsce, a zwiewają stąd głownie młodzi.

Już było takie szambo i taki syf,że poszukano jakiegoś rankingu z setek jakie się prowadzi aby jelonka załapała się przynajmniej w pierwszej trzydzistce.Teraz trzeba ogłosić sukces.To i tak gówno da bo jaka jest Jelonka i jakie są jej rządy każdy widzi, nawet ślepy.Tu nawet Święty Boże nie pomoże.Uważają ludzi za ciemniaków , g****e ćwoki!!!

Dziękuję włodarzom miasta,które mimo problemów pięknieje z dnia na dzień.Powoli.ale do przodu.Nie dajmy się pisuar gwardii,bo zostaniemy sołectwem.Gratulacje za tak wysokie wyróżnienie.

Buahahahaha!!!!!! Jaja jak berety. Szczegolnie te tzw. RONDA na Zabobrzu, co takich jeszcze swiat nie widzial. Albo przerabiana Wojska Polskiego w kierunku Wielka Porazka. JG kreowana poprzez Ranking urzedniczy. Ale dno.

TY to Marlena to tytan pracy;pracujesz na 2 etaty,wybudowałaś z 2 domy, stary ci zmajstrował z 4 dziamkaczy każdy ma smartfona i żyjecie z 500+ z dodatkami z MOPSu.

Taaak. DJ trafiles!!! Prawdziwy "MISZCZ" dedukcji z ciebie! A do tego, to zyje w tej brudnej, pie....nej i smutnej jak piz... dziurze i po prostu wiem i widze jak sie staczamy na dno. Zaden zmanipulowany urzedniczy Ranking, ani Zestawienie tego nie zmienia. Nie jestem klakierem ratuszowych klakierow. Wystarczy w godzinach szczytu pojsc z dziecmi - do centrum miasta, do Cieplic, czy Sobieszowa.

Ostatni tlum w JG to widzialam na Marszu Wscieklych Macic,eheheheheeeeee. Szkoda slow.

Ostatnie zdanie zaśmierdziało piślactwem.

Nazwa zobowiązuje Pomyje i Smród

Legnica jest druga.

Ten ranking to robią w GAZIECIE Wyborczej???? Tam to wszystko przechodzi, oni ponoć uwierzyli w to ,że Ziemia jest płaska. Ale jaja. Ale jaja.

Ostatnio w tym śmisznym szmatławcu pisali, że PEŁO ma poparcie społeczne 99,3 procent. To takie same jakie miał dyktator Iraku Husein zanim go Amerykanie wyciagnęli za włosy z tej dziury w ziemi w której się schował przed tym popierającym społeczeństwem.

Co taka cisza???

Ale jacy "experci"? Może firmy z popeliną przestępczych służb bezpieczeństwa. Pełno tego dziadostwa porozłaziło się po różnych dziwnych firmach i ich pomioty też.

Marlena, chyba nie widziałaś ronda na ul. Widok i Malinnik w Cieplicach. To dopiero cyrk. Na skrzyżowaniu, na którym ledwo mijają się dwa auta zrobił jakiś expert rondo, na którym nie możesz być. Bo jeszcze nie wjechałeś a już wyjeżdżasz.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.