Jelenia Plast dobroczyńcą roku!

Jelenia Plast dobroczyńcą roku!

Jelenia Plast Sp. z o.o. została laureatem XXI edycji konkursu „Dobroczyńca Roku 2017” w kategorii średnich firm, którego fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Celem przedsięwzięcia jest promocja zrównoważonego rozwoju, w którym istotne jest zaangażowanie społeczne przedstawicieli świata biznesu. Hasło tegorocznej edycji konkursu to „Wybieraj dobro”.

Jelenią Plast do konkursu zgłosił Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, z którym firma współpracuje od 10 lat. Jens Kroeger, prezes Jelenia Plast, zaangażował się we wsparcie około 450 lokalnych wydarzeń kulturalnych, oświatowych i sportowych. Firma m.in. przekazuje plastikowe wyroby, które trafiają do uczestników imprez jako nagrody i wyróżnienia. Jens Kroeger współpracuje z wieloma instytucjami, organizacjami pozarządowymi, jest członkiem Rotary Club Jelenia Góra, ma opinię wrażliwego społecznika.

Do konkursu zgłoszono 179 podmiotów (w różnych kategoriach), a o jego wynikach, po weryfikacji formalnej, zadecydowali w głosowaniu internauci. Uroczystość wieńcząca konkurs odbyła się w warszawskim Teatrze Kamienica.

- Cieszy nas, że społeczna misja firm i korporacji staje się pewnym standardem podnoszącym prestiż organizacji – podsumowała dr Joanna Lempart-Winnicka z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

5.jpg
3.jpg

Komentarze (3)

A ta Pani w czerwonej kiecy z tym skromnym dekoltem to chyba reprezentuje Fundację Wolności. A Pan Jens ma zwrócony wzrok we właściwą stronę !

Serdeczne gratulacje dla Pana Dyrektora Jensa Krogera oraz całej załogi składa MKS ,,KARKONOSZE -Jelenia Góra". Gratulujemy i dziękujemy za lata sponsoringu.

Jens to jest kozak. Miałem okazję z nim współpracować przy pomocy dla jednej z Jeleniogórskich szkół. Szkoda tylko, że szkoła nawet nie podziękowała za to.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.